אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בווטסאפ: קביעת תזכורות להודעות שלא הספקתם לקרוא צילום: בלומברג

חדש בווטסאפ: קביעת תזכורות להודעות שלא הספקתם לקרוא

אפליקציית הצ'ט התחדשה ביכולת כיבוי התראות משיחה עם משתמש ספציפי למספר שעות, מספר ימים או שנה, בחיצים ירוקים שיסמנו הודעות שבחרתם לשמור לקריאה מאוחרת ובכלים נוספים. היכולות זמינות בשלב זה לאנדרואיד בלבד

23.07.2015, 15:17 | הראל עילם
ווטסאפ, אפליקציית ההודעות המיידיות הפופולרית, עודכנה בתדירות גבוהה במיוחד בימים האחרונים, כאשר בשיאה הגיעה לחמישה עדכונים בתוך 24 שעות בלבד. העדכונים הוסיפו מספר כלים ותכונות חדשות ומעניינות, וביניהם גם פונקציה מבוקשת במיוחד על ידי משתמשים רבים: היכולת לסמן שיחות כ"לא נקראו".

קראו עוד בכלכליסט

בעת קבלת שיחה או הודעה נכנסת, משתמשים יוכלו לבצע לחיצה ארוכה על השיחה ולסמן אותה לקריאה מאוחרת. במקום שני החצים הכחולים המסמנים שההודעה נקראה, השיחה תסומן בחצים ירוקים, שיזכירו לכם שעליכם לחזור לשיחה ולענות למוען. ההודעות הקודמות לא יסומנו מחדש.

אפליקציית ווטסאפ, צילום: ניצן סדן אפליקציית ווטסאפ | צילום: ניצן סדן אפליקציית ווטסאפ, צילום: ניצן סדן

בנוסף, משתמשים יכולים לבחור להשתיק את כל ההתראות משיחה עם משתמש למשך שמונה שעות, שבוע או שנה. אפשרות זו הייתה קיימת בחלק מהגרסאות החדשות יותר דרך תפריט ההגדרות של השיחה, אבל כעת ניתן להפעיל זאת על ידי לחיצה ארוכה על השיחה. עוד תכונה חדשה היא היכולת להגדיר באופן ידני את אורך הצלצול, אורך הרטט וההתראות שתקבלו על כל הודעה נכנסת. תוכלו להגדיר בצורה פרטנית יותר מתי תקבלו התראות - האם בכל מצב, או רק כאשר המסך דולק, למשל.

נכון לכתיבת שורות אלו, העדכונים זמינים לאנדרואיד בלבד. בנוסף, הגרסה החדשה ביותר,2.12.197, עדיין לא נשלחה לחנות גוגל פליי ולא זמינה לעדכון אוטומטי. עם זאת, משתמשים יכולים להוריד את האפליקציה באופן ידני מאתר החברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות