אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זכרון דברים לניהול תחנות דלק הספיק כדי להזניק את די מדיקל ב-50% צילום: שאטרסטוק

זכרון דברים לניהול תחנות דלק הספיק כדי להזניק את די מדיקל ב-50%

די מדיקל של משפחת סימון, או בשמה החדש - אופקטרא, דיווחה על זכרון דברים עם חברת תחנות הדלק יעד לניהול משותף של תחנות

23.07.2015, 16:09 | גיל קליאן

די מדיקל - או בשמה החדש, אופקטרא - דיווחה היום (ה') על חתימת זכרון דברים להקמת חברה משותפת לניהול תחנות דלק בשיתוף חברת הדלק יעד.

קראו עוד בכלכליסט

אופקטרא, העוסקת בתכנון והקמה של תחנות דלק, תעמיד לרשות המיזם החדש 5 תחנות דלק בתקופה של 3 שנים. בהמשך, נכתב בדיווח, הכוונה היא להוסיף לחברה ניהול של תחנות דלק בבעלות צדדים שלישיים. למרות שהדיווח לא כלל פרטים כספיים - הגיבה אליו מניית החברה בזינוק של יותר מ-50%.

אופקטרא היא עסק משפחתי. החברה, שמקום מושבה בפתח תקווה, הוקמה בשנת 1987 על ידי סיומה סימון, כלכלן בהכשרתו. כיום מועסקים בחברה גם בנו, זיו סימון. החברה עברה מספר גלגולים אך תמיד עסקה בענף הבנייה, ובשנים האחרונות החלה להתמקצע בבניית תחנות דלק - החל מבחירת מיקום התחנה, האישורים הרגולטוריים הדרושים להקמתה ועד להקמתה בפועל, מה שיכול לקחת 5-6 חודשים של בנייה.

בין הפרויקטים שנוהלו על ידי אופקטרא ניתן למנות את שיפוץ המבנה של מועדון רידינג 3 בנמל תל אביב והתאמתו שימוש כמועדון להופעות, בית טרנסכלל באזור התעשייה הצפוני של לוד, וכן שורה של תחנות דלק המופעלות כיום בעיקר על ידי דור אלון - בין השאר מדובר בתחנות דור אלון בנגבה, חדרה מזרח, טל שחר, יד נתן ועוד.

תחנת דלק, צילום: shutterstock תחנת דלק | צילום: shutterstock תחנת דלק, צילום: shutterstock

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות