אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פצצות קוד, טילי סקריפט: מלחמת סייבר בזמן אמת

PLAY

פצצות קוד, טילי סקריפט: מלחמת סייבר בזמן אמת

איך נראית מלחמת הרשת בין ההאקרים בעולם, קניה ווסט חוטף מכות מדמויות של מארוול וקאפקום בטיסה, איך נראים סמים ותרופות ברמה המולקולרית ויצירות אמנות קלאסיות הופכות לאנימציות תלת ממד מרהיבות

23.07.2015, 20:17 | נמרוד צוק
1. מסיבת סייבר

מלחמות הסייבר מתרחשות, רוב הזמן, במישורים סמויים מעין הציבור באינטרנט, אבל ההשפעה שלהן על חיינו יכולה להיות לעתים משמעותית לא פחות מזו של מלחמות בין צבאות. המפה הזו שפיתחה חברת אבטחת המידע Norse, שמראה בזמן אמת מי תוקף את מי בעולם הדיגיטלי, יכולה להמחיש לנו קצת יותר טוב מה קורה מתחת לאף שלנו.

הסינים הרגע חטפו. עוד שניה יחטיפו חזרה, צילום: יוטיוב הסינים הרגע חטפו. עוד שניה יחטיפו חזרה | צילום: יוטיוב הסינים הרגע חטפו. עוד שניה יחטיפו חזרה, צילום: יוטיוב

2. ווסט קוסט

לא קל להיות קניה ווסט, ולפעמים מצלמים אותך במטוס מתאמן בתקלוט תוך ביצוע תמונות מוזרות והופכים את זה למם. מישהו הידוע ברדיט בכינוי RayRod747 יצר להתרחשות רמיקס ויזואלי מושלם בשילוב דמויות של מארוול וקאפקום. והנה גרסה נוספת.

3. לחשוב בקטן

איך נראים סמים כמו LSD ו-MDMA, תרופות פופולריות כמו אספירין או גלולות למניעת הריון כאשר מניחים אותם מתחת למיקרוסקופ? האמן מוריס מיקרס יצר פרויקט מרתק ובו צילומים מיקרוסקופיים שמציגים את המבנה המולקולרי של החומרים שמשפיעים על חיינו.

ה-MDMA נראה על LSD, צילום: יוטיוב ה-MDMA נראה על LSD | צילום: יוטיוב ה-MDMA נראה על LSD, צילום: יוטיוב

4. פינגווינים מעופפים וחתול, שמן ואנימציית 3D

האמן אלכסיי זאכרוב לוקח ציורים של הצייר הגרמני הקלאסי מיכאל סווה, הופך אותם למודלים תלת ממדיים ממוחשבים ויוצר מהם קטעי אנימציה מהממים שמצליחים לשמר ולהעצים את הרוח של העבודות המקוריות. הנה כמה דוגמאות, כולל הסבר גרפי על שיטת העבודה שלו.

5. זרחן לבן? עברנו לזרחן צבעוני

 

איך יראה סרט מלחמה שהתנגש בטריפ אסיד? הקליפ המעולה שיצרו צמד הבמאים/אנימטורים bif לקטע המוזיקלי של אזל פארה מדגים.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות