אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמונות בין כוכבים: משחק האינסטגרם של ריק ומורטי

בשולי הרשת

תמונות בין כוכבים: משחק האינסטגרם של ריק ומורטי

גיבורי הסדרה ההזויה של Adult Swim מככבים בסדרת תמונות אינטראקטיבית ועצומה - שמאפשרת לגולשים לטייל בין כוכבים ועולמות ולמצוא תכנים נסתרים

26.07.2015, 16:27 | נמרוד צוק
יוצרי סדרת האנימציה למבוגרים "ריק ומורטי", אנשי ערוץ הכבלים האמריקאי Adult Swim, חיפשו דרך יצירתית לקדם את העונה השניה של הסדרה שחזרה היום למסכים בארה"ב. את התשובה הם מצאו באינטסגרם, בדמות משחק רשת גרפי לא שגרתי שזכה כבר ליותר מ-25 אלף מבקרים.

קראו עוד בכלכליסט

כל שלב במשחק, ששוכן בחשבון אינטסגרם עצמאי, מורכב מתמונה שמחולקת ל-12 ריבועים באמצעות ממשק הניווט הסטנדרטי של השירות. בתוך חלק מהריבועים מסתתרות תגיות חבויות, שניתן לגלות בהקלקה על התמונה. כל תגית כזו היא קישור, או "פורטל" בשפת המשחק, למסך אחר שמייצג בניין, יקום או ממד שונה.

משחק האינסטגרם של ריק ומורטי משחק האינסטגרם של ריק ומורטי משחק האינסטגרם של ריק ומורטי

באמצעות השיטוט בעולם המשחק אפשר למצוא תכנים נסתרים שונים, כגון חמישה חשבונות אינסטגרם של דמויות מסוג "בוטלגרים גרבלוויאניים" בהם אמורים לעלות בעתיד סרטונים בלעדיים מתוך הסדרה.

בין העולמות שכלולים במשחק האינסטגרם אפשר למצוא "גרסה משופרת של כדור הארץ שכוללת חייזרים", את הכוכב המדברי גזורפזורפ, את הספק-כוכב פלוטו ואת מלון החלל פארפ רוק פלאזה. במסך הפתיחה מככבת דמות של סנטה קלאוס עירום ענקי שמרחף בחלל. המשחק, בהתאם למגבלות הפלטפורמה שמאפשרות שילוב בין תמונות, סרטוני וידאו וקישורים בלבד, פרימטיבי למדי - כאשר מצד שני דווקא האופי הבסיסי שלו מעניק לו חן מסוים והופך את החוויה לשונה מרוב מה שאנו מכירים.

הערוץ השקיע בעבר לא מעט במשחקי וידאו וחוויות אינטראקטיביות ודיגיטליות מסוגים שונים - למשל באפליקציית VR עבור משקפי גוגל קארדבורד שהציעה טיול וירטואלי בעולם דמיוני פסיכודלי, משחקים עבור PC וקונוסולת ויטה, שיתוף פעולה עם חברת Valve ועוד. זו לא הפעם הראשונה בה היא עושה שימוש באינטסגרם כדי לקדם את "ריק ומורטי" - בשנה שעברה היא פרסמה לכמה מפרקי הסדרה תקצירי וידאו של 15 שניות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות