אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סכסוך ענק בשוק המזון: יוניליוור עצרה אספקת סחורות לשופרסל

סכסוך ענק בשוק המזון: יוניליוור עצרה אספקת סחורות לשופרסל

בעקבות כך, צפויים חוסרים ברשת שופרסל של מוצרי יוניליוור ובהם מוצרים של בדין, קנור, דאב, סיף ועוד. שופרסל: "הסכסוך לאור אי הסכמה על מחירי מוצרי הספק"

26.07.2015, 18:03 | נורית קדוש
למרות חוק המזון, המאבקים בשוק המזון נמשכים. ל"כלכליסט" נודע כי יוניליוור עצרה אספקת סחורות לשופרסל. זאת על רקע קיזוז חד צדדי שביצעה הרשת לספק. בעקבות כך, צפויים חוסרים ברשת שופרסל של מוצרי יוניליוור ובהם מרככי כביסה של בדין, מוצרי קנור, סבוני דאב, מוצרי ניקיון של סיף ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

משופרסל נמסר בתגובה: "אנו עושים כל מאמץ להורדת המחירים לצרכן. לאור אי הסכמה עם הספק יוניליוור על מחירי מוצריו, ייתכנו חוסרים של מוצרי ספק זה בסניפי הרשת. אנו מזמינים את לקוחותנו לרכוש מוצרים מקבילים של כל המותגים האחרים ושל המותג שופרסל".

סבון של דאב. בקרוב מחסור?, צילום: בלומברג סבון של דאב. בקרוב מחסור? | צילום: בלומברג סבון של דאב. בקרוב מחסור?, צילום: בלומברג

לפני 9 שנים ניהלו הצדדים סכסוך מסחרי מתוקשר שארך כחודש וחצי. אז היתה זו שופרסל שהורידה את מרבית מוצרי יוניליוור מהמדפים, והפסיקה להזמין מוצרים חדשים. זאת על רקע דרישת שופרסל להגדלת הנחות, אשר לא נענתה על ידי יוניליוור. בהמשך, פיזרה שופרסל את 240 הסדרניות, שהועסקו על ידי יוניליוור בסידור סחורות החברה על מדפי שופרסל, והן יצאו לחופשה כפויה.

בסביבת יוניליוור טענו כי בשופרסל לא ניסו לפעול להורדת מחירים לצרכן, אלא לשיפור רווחיות. של הרשת. מיונילוור נמסר כי "החברה אינה מנהלת את יחסיה המסחריים עם לקוחותיה בכלי התקשורת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות