אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניו יורק יקרה לכם? כך תוכלו לישון בה ב-22 דולר ללילה

ניו יורק יקרה לכם? כך תוכלו לישון בה ב-22 דולר ללילה

מתכננים לטוס לניו יורק - ומחפשים מקום זול לשים בו את הראש? לאחד המשתמשים באתר Airbnb יש הצעה מקורית

27.07.2015, 22:34 | שירות כלכליסט
מתכננים לטוס לניו יורק - ומחפשים מקום זול לשים בו את הראש? עכשיו תוכלו לשלם רק 22 דולר ללילה - אם אתם מוכנים לישון בוואן שחונה ליד נהר. באתר השכרת הדירות Airbnb מציע משתמש בשם ג'ונתן את המכוניות שלו כמקומות לינה במחירים נמוכים. לאורחים אמנם לא תהיה גישה למים זורמים או לחשמל, אך המארח מנסה למקם את כלי הרכב המוצעים להשכרה באזורים עם נוף יפה וליד שירותים ציבוריים. בניסיון להפוך את המכוניות לנוחות יותר, ג'ונתן התקין בהן מיטות זמניות, ובחלק מהמקרים אף כיסה את הרצפה כולה בכריות.

קראו עוד בכלכליסט

הוואן להשכרה במפנים. אין מפתחות, צילום: AIRBNB הוואן להשכרה במפנים. אין מפתחות | צילום: AIRBNB הוואן להשכרה במפנים. אין מפתחות, צילום: AIRBNB

וכך נראה ה"מלון"  שלכם מבחוץ, צילום: AIRBNB וכך נראה ה"מלון" שלכם מבחוץ | צילום: AIRBNB וכך נראה ה"מלון"  שלכם מבחוץ, צילום: AIRBNB

ג'ונתן מציע להשכרה מעל 50 כלי רכב למטיילים המחפשים הרפתקאות, במחירים שנעים בין 22 ל-39 דולר ללילה, בהתאם לאבזור של הרכב. במרבית הביקורות באתר מציינים כי ה"שהות" בטוחה וראויה לכסף שהיא עולה.

"נהניתי לגור בוואן, אך חשוב שהאורחים הפוטנציאליים יהיו מודעים לכך שזה בהחלט ואן. הוא חנה בפינת רחוב בקווינס, קרוב לתחנת סאבווי", נכתב באחת הביקורות. "היה שם חם במהלך היום, כך שלא יכולתי להישאר במכונית. היה רועש עד השעות הקטנות של הלילה, אבל אי אפשר היה לבקש ממכוניות לנסוע בשקט. בלילה היה מחניק, אבל פתיחת חלון לא עמדה על הפרק".

בהמשך הביקורת נכתב כי המכונית אינה כוללת שירותים, מקלחת או חשמל: "הייתי פה בקיץ, כך שכל הזמן קפצתי לחברים ותיקים כדי להתקלח".

בתגובה מסר ג'ונתן כי העביר את הוואן לרחוב שקט יותר: "הוואן נמצא במרחק של דקות מהמעבורת והסאבווי. הוספתי גם עוד סוללות למאווררים וחניתי קרוב יותר לשירותים ציבוריים".

המכוניות נועדו רק ללינה ולא לנסיעות - ג'ונתן אינו כולל במחיר את המפתחות, כך שבכל זאת המבקרים יצטרכו להוציא כסף על תחבורה ציבורית כדי להסתובב בעיר. החוק בניו יורק אינו מתיר השכרת בתים לתקופה של פחות מ-30 ימים - אך אינו נוגע למכוניות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות