אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרם מונו נציגים לוועדת איתור הממונה על הגבלים, שבוע לפני סגירת המועמדים צילום: עומר מסינגר

טרם מונו נציגים לוועדת איתור הממונה על הגבלים, שבוע לפני סגירת המועמדים

הממונה על ההגבלים דיויד גילה יסיים את תפקידו ב־30 לאוגוסט, והשר דרעי צפוי למנות לו מחליף זמני. המועמד המוביל למינוי הזמני הוא אסף אילת, סגנו גילה

28.07.2015, 08:44 | הדס גליקו

ה־3 לאוגוסט הוא התאריך האחרון להגשת מועמדות לתפקיד הממונה על הגבלים עסקיים, וגורמים במשרד הכלכלה טוענים כי עדיין לא נבחרו נציגי הציבור והאקדמיה לוועדת האיתור.

בוועדה מכהנים מנכ"ל המשרד עמית לנג (יו"ר הוועדה), המשנה ליועץ המשפט לממשלה אבי ליכט כנציג מטעם משרד המשפטים, ולצידם אמורים להתמנות שני נציגים מטעם הציבור – האחד באחריות משרד הכלכלה, והשני מומחה אקדמי בתחום שהוא מינוי המוטל על נציבות המדינה. בנוסף חבר בוועדה גם נציג נציבות המדינה.

עמית לנג, מנכ"ל משרד הממונה על ההגבלים העסקיים, צילום: נמרוד גליקמן עמית לנג, מנכ"ל משרד הממונה על ההגבלים העסקיים | צילום: נמרוד גליקמן עמית לנג, מנכ"ל משרד הממונה על ההגבלים העסקיים, צילום: נמרוד גליקמן

הממונה על ההגבלים דיויד גילה יסיים את תפקידו ב־30 לאוגוסט, ושר הכלכלה אריה דרעי צפוי למנות לו מחליף זמני בהיוועצות עם שר האוצר משה כחלון, בטרם יתמנה לו מחליף קבוע.

כלכלן הרשות להגבלים עסקיים אסף אילת, שמשמש כיום כסגנו של הממונה, הוא המועמד המוביל למינוי הזמני, ופרט לו, גם שמו של היועץ המשפטי לרשות עו"ד אורי שוורץ הועלה כמינוי זמני אפשרי מתוך המערכת.

ממשרד הכלכלה נמסר כי "הנושא בטיפול המשרד ונציבות שירות המדינה, ויתנהל כמתוכנן".

מנציבות שירות המדינה לא נתקבלה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות