אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית HOT החדשה, טל גרנות-גולדשטיין, תקבל 60 אלף שקל ומענק שנתי

מנכ"לית HOT החדשה, טל גרנות-גולדשטיין, תקבל 60 אלף שקל ומענק שנתי

המנכ"ל הנוכחי אילן צחי פורש עם מענק של כמיליון שקל. שכרו החודשי עמד על 100 אלף שקל; בחודשים האחרונים סיימו את תפקידם שורה של בכירים ב-HOT, ככל הנראה עקב אי שביעות הרצון של בעל השליטה פטריק דרהי מהתוצאות הפיננסיות של החברה

28.07.2015, 09:35 | אופיר דור

מנכ"ל חברת HOT אילן צחי, הודיע היום (ג') על כוונתו לפרוש, לאחר כשנה וחצי בתפקיד. במקומו תמונה לתפקיד טל גרנות-גולדשטיין, כיום משנה למנכ"ל, וראש חטיבת הלקוחות. 

קראו עוד בכלכליסט

צחי מילא במרוצת 5.5 השנים האחרונות שורה של תפקידים בכירים בקבוצה, ביניהם כאמור מנכ"ל החברה, מנכ"ל HOT mobile וסמנכ"ל השירות של HOT.

טל גרנות-גולדשטיין. המנכ"לית הבאה של HOT טל גרנות-גולדשטיין. המנכ"לית הבאה של HOT טל גרנות-גולדשטיין. המנכ"לית הבאה של HOT

טל גרנות-גולדשטיין (38), המשמשת בתפקיד המשנה למנכ"ל החברה, וראש חטיבת הלקוחות, תכנס בימים הקרובים לאחר סיום חפיפה עם המנכ"ל היוצא.

החברה הודיעה כי צחי יזכה למענק פרישה בגובה 1.01 מיליון שקל, בנוסף לזכאותו לבונוס שנתי חלקי עבור 2015. בנוסף זכאי צחי לתקופת הודעה מוקדמת של 6 חודשים בחוזהו ותקופת הסתגלות של 6 חודשים נוספים עליה החליטה החברה, במהלך תקופות אלו שמסתכמות לשנה הוא יהיה זכאי לשכר ולתנאים נלווים.

בהודעה שפרסמה HOT מסבירה החברה כי "צחי הוביל את החברה במאמץ רב ובהצלחה רבה במהלך תקופת שינויים בתחום השירות. תרומתו לחברה ויכולותיו הניהוליות ניכרות בבירור בשיפור מערך השירות בחברה. בהתחשב בתנאי הפרישה שאושרו לנושאי משרה קודמים בחברה וכן בהתחשב בתרומתו של צחי לחברה, סבורים ועדת התגמול ודירקטוריון החברה כי תנאי הפרישה הינם מקובלים וסבירים בנסיבות העניין".

אילן צחי, מנכ"ל HOT הפורש. השתכר 100 אלף שקל בחודש, צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל HOT הפורש. השתכר 100 אלף שקל בחודש | צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל HOT הפורש. השתכר 100 אלף שקל בחודש, צילום: אלי דסה

במקביל מודיעה HOT על שכרה של המנכ"לית החדשה. שכר הבסיס של גרנות-גולדשטיין יעמוד על 60 אלף שקל ברוטו בחודש. בנוסף היא תהיה זכאית למענק שנתי של עד 12 משכורות ולתגמול דו-שנתי מיוחד. מדובר בשכר נמוך ביחס לזה לו זכה צחי שהשתכר שכר בסיס של 100 אלף שקל.

שותפה למיזוג חברות 012 ואינטרנט זהב

קודם לתפקידה הנוכחי בחברה שימשה גרנות-גולדשטיין  בתפקיד מנכ"לית חברת האינטגרציה Entrypoint. כמו כן שימשה בעבר כסמנכ"לית משאבי אנוש וארגון שיטות בחברת 012 סמייל במשך חמש שנים, והייתה שותפה להליך מיזוג חברות 012 ואינטרנט זהב. לפני כן שימשה גרנות-גולדטשיין סמנכ"ל משאבי אנוש של חברת אינטרנט זהב וכמנהלת חטיבת המכירות של החברה במשך חמש שנים.

הבחירה בגרנות-גולדשטיין לתפקיד המנכ"לית מפתיעה מאוד. גרנות-גולדשטיין תהיה מהמנכ"לים הצעירים בתעשייה. היא מונתה למשנה למנכ"ל ב-HOT רק בחודש שעבר וכעת מדלגת במהירות לתפקיד הבכיר ביותר בחברה. גם הרקורד המקצועי של גרנות-גולדשטיין מצומצם משמעותית ביחס לזה שהגיעו איתו המנכ"לים של חברות תקשורת אחרות.

בחודשים האחרונים סיימו את תפקידם שורה של בכירים ב-HOT, שצחי הוא האחרון שבניהם. בין השאר סיימו את תפקידם יו"ר HOT הרצל עוזר, סמנכ"לית השיווק סביון בר-סבר, סמנכ"ל שירות הלקוחות אייל קרמר וסמנכ"ל המכירות יעקב טרוזמן. על פי הערכות בשוק, השינויים הפרסונאליים המסיביים נובעים מחוסר שביעות רצון מצד בעל השליטה פטריק דרהי מהתוצאות הפיננסיות של HOT.

הבעיה המרכזית איתה מתמודדת HOT כבר תקופה ארוכה היא נטישת לקוחות גבוהה. בעוד החברה מפגינה חוזק בגזרת המכירות וממשיכה להיות המגייסת הגדולה ביותר של מנויים בשוק הסלולר לאורך חודשים רבים, שיעור הנטישה של HOT גבוה וכך החברה מסיימת עם מאזן שלילי בתחומי האינטרנט והטלוויזיה. זוהי הבעיה המרכזית איתה תצטרך גרנות-גולדשטיין להתמודד בתפקיד המנכ"לית.

ברבעון הראשון של השנה הציגה HOT דו"חות חלשים עם ירידה של 7% ב-EBITDA (הרווח התפעולי התזרימי) וקיטון של 33% ברווח הנקי. מחר (ד') צפויה HOT לפרסם את תוצאותיה לרבעון השני.

   

אילן צחי אמר היום: "נפלה בחלקי זכות גדולה להיות חלק מקבוצתHOT במשך חמש וחצי השנים האחרונות, בשורה של תפקידי מפתח מעצבים. תקופה במהלכה הצליח הארגון להתמודד בהצלחה רבה עם ייצוב רמת השירות שלו ולמקם עצמו בשורה אחת עם החברות המתחרות בשוק".

טל גרנות-גולדשטיין המנכ"לית הנכנסת: "השינויים המבניים שהשלימה החברה בחודשים האחרונים יסייעו לנו הן למקד יתר תשומת לב בלקוחותינו, והן להתמודד בצורה נכונה וטובה עם השינויים המתרחשים והתחרות הגוברת בשוק התקשורת בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
ביזיון
אני כבר שלושה שבועות רודפת אחריכם למעבר דירה עברתי דירה ואני בלי אענטרנט וערוצים, יש לציין שהזמנתי דרך האינטרנט טכנאי אבל הוא לא הגיע שולחת הודעות בצאט,בפייס, בוואצפ, אך לצערי אין תגובה אני נכה על כיסא גלגלים,אני לקוחה שלכם שנים ואתם פשוט ביזיון זה פשוט עוגמת נפש
סיון  |  10.11.20
30.
24 שעות ללא שרות טלוויזיה הגיוני ?????
אני לקוחה שלכם מזה שנים גרה בפתח תקווה בעיות תשתית תמיד היו באזורי נכון לעכשיו אין שרותי טלוויזיה המענה שלכם ותשובות של צוות מענה הקולי פשוטטטט זועעה אין צפיייי עד מחר בבוקר לא יתכן שלקוח ישב בסופש בבית ללא שרות זה פשוט עוגמת נפש רק כסף אתם יכולים לקחת אבל לספק שרות נורמלי לבעיה של שנים מה פתאום כמנכליתתת החברה אני ממליצה לדאוג לרווחת הלקוח כשמו כן הו מה שלא קורה אצלכם בכללללל עצוב מאוד בזה הרגע איבדתם עוד לקוח לא מרוצה אין עם מי לדבר שם מחר בבוקר עוברת לייסס
אוסנת עוזרי  |  27.07.19
לכל התגובות