אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כך תגרמו לחתול שלכם לנגן באורגנית כמו ביוטיוב

PLAY

כך תגרמו לחתול שלכם לנגן באורגנית כמו ביוטיוב

משטח הגירוד לחתול המוזיקלי, שמשיה מתוחכמת לקיץ, ארמונות חול מהודרים, מחווה לחיות הבלונים והפאות האהובות על אלי אוחנה. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

01.08.2015, 18:18 | דור צח

1. מיצי, מוזיקה בבקשה

אם אתם מגדלים חתול, בטח הצטערתם לגלות שבמקום לנגן באורגנית כמו חבריו ביוטיוב הוא מעדיף דווקא לשרוט את הספות. הפתרון טמון במוצר הבא: שילוב בין משטח גירוד לאורגנית חתולית, הנושאת את השם המעולה Catio. עכשיו נשאר לקוות שמיצי ישתף פעולה עם שאיפותיכם המוזיקליות. 12.90 דולר באמזון.

לחתול המוזיקלי לחתול המוזיקלי לחתול המוזיקלי

2. שמשיה למתקדמים

יושבים בנחת בחוף הים מתחת לשמשיה, ומתבאסים שהיא כל כך פשוטה ולא מתוחכמת? נראה שלא, ועדיין המוצר הבא די מגניב. ה-Drillbeach, שמגייס בימים אלה כספים בקיקטסטארטר, כולל שקע USB המאפשר לטעון דרכו סמארטפונים וטאבלטים, וגם מעין פותחן בקבוקים בתחתיתו שמאפשר לתקוע אותו בנוחות בחול. 32 דולר בהזמנה מוקדמת.

שמשיית העתיד שמשיית העתיד שמשיית העתיד

3. משרת הארמון

ואם אתם כבר בחוף הים במדינה זרה, אולי תרצו לבנות ארמון בחול? או שבמקום להתאמץ, תשכרו משרת לבוש טוקסידו שיבנה אותו במקצועיות בשבילכם? השירות החדש של חברת התיירות Oliver's Travels כל כך מטופש שהוא מבריק, סר.

הנה הארמון שלך, אדוני הנה הארמון שלך, אדוני הנה הארמון שלך, אדוני

4. אור בבלון

בהתחשב בעומס הגירויים מסביב, קשה לצפות מהילדים של היום שיתלהבו מבלונים בצורת חיות. ואולם, המנורות הבאות מחזירות את הכבוד לכלב-הבלון, לברבור-הבלון ולשאר החברים. 23.40 דולר בפיירבוקס.

הבלון המאיר הבלון המאיר הבלון המאיר

5. אוחנה בכל מקום

מתגעגעים לתסרוקת המולט, הידועה בארץ כ"תסרוקת אוחנה"? הפאות המדהימות הבאות הם כל מה שאתם צריכים בחיים. החל מ-10 דולר באמזון.

פאת מולט פאת מולט פאת מולט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות