אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אם נושמים לא נוהגים: בר חדש בלונדון מציע ללקוחותיו קוקטיילים מאדים של אלכוהול צילום: Bompas & Parr

אם נושמים לא נוהגים: בר חדש בלונדון מציע ללקוחותיו קוקטיילים מאדים של אלכוהול

זוג חברים המתמחים ביצירת חוויות סביב חוש הטעם והאלכוהול עומדים מאחורי המיזם החדש המציע לבליינים לשאוף את הקוקטיילים במקום לשתות אותם. כמה תעלה לכם שעת שאיפה?

29.07.2015, 16:32 | בלומברג

חובבי השתייה בלונדון ירצו לקחת נשימה עמוקה עם הכנסם לבר החדש העומד להיפתח היום בעיר. הבר, "אלכוהוליק ארכיטקטצ'ר" (Alcoholic Architecture ), ימלא את החלל באדים המכילים אלכוהול, באמצעות מכשירי אדים רבי עוצמה שירוו את האוויר . כך נספג האלכוהול בגוף דרך נימי הדם בריאות וגם בגלגלי העיניים. המקום ממליץ בהומור לאורחים "לנשום באופן אחראי".

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט הוא פרי יוזמתם של סם בומפאס והארי פר, זוג חברים המתמחים ביצירת חוויות סביב חוש הטעם ואלכוהול. יוזמות קודמות של השניים כוללות שתיית ויסקי מקימורי הגוף של אנשים שגילם זהה לגיל הוויסקי שעל גופם, ובעיקר מאלטים נדירים בני 25-39 שנה.

עיצוב הבר שואב את השראתו ממנזרים ימי ביניימיים. הכניסה היא דרך סדרת מעברים אפלוליים המובילים לחדר הלבשה נזירי. שם יקבלו הלבשת מגן המונעת מבגדיהם לספוג את ריח האלכוהול. לאחר מכן, ייכנסו הבאים לבר דמוי מרתף העשוי אבן בדומה לקריפטות.

תא הקוקטיילים באלכוהוליק ארכיטקטצ תא הקוקטיילים באלכוהוליק ארכיטקטצ'ר | צילום: Bompas & Parr תא הקוקטיילים באלכוהוליק ארכיטקטצ

הקוקטיילים במקום מבוססים על משקאות שיוצרו בידי נזירים כגון שארטרוז, בנדיקטין, בירה טראפיסט ויין באקפסט מחוזק.

משם הדרך קצרה לתא הקוקטיילים שבו, על פי המעצבים "הרעש יהיה עמום והאווירה תהיה דחוסה וחברתית משום שכל מי שבפנים חווה את אותו הטעם של הקוקטייל. ניתן יהיה להבחין טוב יותר בדקויות של הטעמים בשל העובדה שהאלכוהול הוא בצורת תרסיס".

קוקטייל אדים. ארומה של ימי הביניים, צילום: Bompas & Parr קוקטייל אדים. ארומה של ימי הביניים | צילום: Bompas & Parr קוקטייל אדים. ארומה של ימי הביניים, צילום: Bompas & Parr

לאורחים תוקצב שעה אחת לשהות בתא כדי למנוע מצבי השתכרות. מחירי הכניסה הם 10 ליש"ט (10.60 דולר), ו-12.50 בשעות השיא. קוקטיילים שגרתיים יעלו 8 ליש"ט ושוטים 5 ליש"ט האחד.

ולשוחרי הרומנטיקה הימי ביניימית: ניתן גם להזמין קוקטייל זוגי מתוך גביע העשוי גולגולת אנושית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות