אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Tyto Care גייסה 11 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

Tyto Care גייסה 11 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לביצוע בדיקות רפואיות שגרתיות מרחוק, דרך שירות מקוון. את סבב הגיוס הובילה Cambia Health Solutions האמריקאית והשתתפו בו גם משקיעי החברה הוותיקים

29.07.2015, 18:45 | מאיר אורבך
חברת מדעי החיים טייטו (Tyto Care) מנתניה גייסה 11 מיליון דולר בהובלת המשקיע האסטרטגי Cambia Health Solutions. על פי הערכות, הגיוס עשוי לגדול לכ-15 מיליון דולר. בסבב הגיוס השתתפו גם המשקיעים הקודמים של החברה - אורבימד ישראל, ליוניבירד, פוסון פארמה ורשת וולגרין.

קראו עוד בכלכליסט

טייטו פיתחה פלטפורמה ניידת המאפשרת לבצע בדיקות רפואיות לצורך אבחון מרחוק. הפלטפורמה מאפשרת אינטרקציה יעילה, איכותית ומדויקת בין החולה לרופא באמצעות האינטרנט, גם ממרחק של אלפי קילומטרים.

המערכת של טייטו מאפשרת לבצע אבחון דרך המחשב, צילום: שאטרסטוק המערכת של טייטו מאפשרת לבצע אבחון דרך המחשב | צילום: שאטרסטוק המערכת של טייטו מאפשרת לבצע אבחון דרך המחשב, צילום: שאטרסטוק

הרופא יכול לבצע אבחון מקוון כאשר המכשיר מודד פרמטרים שעד כה היה אפשר להשיג רק מבדיקות שגרתיות פנים אל פנים. בין השאר, המערכת של טייטו יכולה לבצע בדיקות גרון, אוזניים, ריאות, לב, מדידת חום ועוד.

טייטו נוסדה על ידי גלעד ועופר צדיק. יו"ר החברה הוא ד"ר אלי אופר, המדען הראשי לשעבר. היא נמצאת כיום בהליך אישור הפלטפורמה שלה מול רגולטורים בארה"ב. מובילת סבב ההשקעה, קמביה, היא מבטח אמריקאי גדול היושב בחוף המערבי ומשקיע לראשונה מחוץ לארצות הברית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות