אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תן לי לונדון בפיתה צילום: ג'יון ריפקין

תן לי לונדון בפיתה

במחניודה רוכבים על הצלחת השלוחה הבריטית שפתחו לפני שנה וכבר עובדים על גרסה קלילה יותר

30.07.2015, 09:00 | גלי וולוצקי

קבוצת מחניודה תפתח מסעדה נוספת בלונדון בקונספט תואם פאלומר בגרסה קלילה יותר. במאי 2014 פתחה הקבוצה - המונה את השפים אסף גרניט, יוסי אלעד ואורי נבון - את מסעדת פאלומר בסוהו בלונדון, לצד האחים לאו וזואי פסקין.

המסעדה זכתה להצלחה מסחררת ומאז דורגה כמעט בכל דירוג אפשרי של המסעדות הטובות בעיר. בין השאר היא הוגדרה כמסעדה הטובה בלונדון במגזין "GQ" ובמגזין "טאטלר", ודורגה במקום ה־15 באנגליה במגזין "רסטורנט". יוסי אלעד, נציג הקבוצה בלונדון, מספר שקבלת הפנים החמה שלה זכו בעיר מעודדת אותם לפתוח מקומות נוספים: "אנחנו רוצים לפתוח בלונדון עוד הרבה מקומות. העיר ענקית ויכולה לאכול אותנו 20 פעם, לא פעמיים. אבל מכיוון שאנחנו רוצים לעשות הכל בלי משקיעים, בהרכב המקורי שלנו שכולל את הקבוצה ואת האחים פסקין, נלך לאט לאט ונעשה את הכל בהדרגה".

השף אסף גרניט. רוצים שקהל צעיר יוכל להגיע גם בלי להתלבש יפה, צילום: ג השף אסף גרניט. רוצים שקהל צעיר יוכל להגיע גם בלי להתלבש יפה | צילום: ג'יון ריפקין השף אסף גרניט. רוצים שקהל צעיר יוכל להגיע גם בלי להתלבש יפה, צילום: ג

כרגע מחפשת הקבוצה לוקיישן למה שיהיה ככל הנראה סניף ראשון של הגרסה הפחות פורמלית של פאלומר. "פאלומר, לטעמי, אנגלית מדי", מסביר אלעד. "האוכל אמנם ישראלי לגמרי, אבל העיצוב והאווירה אנגליים. אנחנו רוצים לפתוח מקום שיאפשר לקהל צעיר יותר להגיע ולקבל חוויה פחות פורמלית ועוד יותר ישראלית. מקום שאפשר להגיע אליו גם בלי להתלבש יפה ולשבת בכיף ובהרגשה משוחררת".

אתה מדבר על פאלומר בפיתה?

"יהיה גם בפיתה, למה לא, אבל אנחנו בכל זאת בלונדון, יש כאן אנשי עסקים. נאפשר לקבל גם בצלחת, אבל בפשוט יותר".

בניגוד לחיפושי הלוקיישן המפרכים שנדרשו לקבוצה לפני שפתחה את פאלומר, מספר אלעד, עכשיו הלוקיישנים מגיעים אליהם. "אין שבוע שאנחנו לא מקבלים הצעות לבוא לראות מקומות. אנחנו מחפשים באזורים היותר צעירים של העיר כרגע, גם בסוהו וגם בקבנט גרדן וגם באיסט".

עוד מתכננת הקבוצה לפתוח מקום נוסף שימשוך דווקא לכיוון ההפוך. "לונדון מאוד מאוד מובחנת באזורים שלה, ומקום נוסף שאנחנו חושבים עליו הוא דווקא פאלומר אבל בגרסת הפיין דיינינג ממש. אבל זה בתוכניות להמשך, אנחנו מתפתחים בזהירות, קודם נפתח את המקום השני ואז נמשיך הלאה, צעד אחר צעד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות