אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גראמפי קט, גרסת הכלב

PLAY

גראמפי קט, גרסת הכלב

כוכב רשת כלבי חדש מראה שלא רק חתולים יכולים להיות ממורמרים באופן מקסים, הנסיך צ'רלס מגיב בגועל לעוף דורס וזוכה לשורת ממים ומה קורה כשמשלבים את דונלד טראמפ וביף טאנן מ"בחזרה לעתיד"

30.07.2015, 20:48 | נמרוד צוק
1. גראמפי קט, גרסת הכלב

האינטרנט שייכת לחתולים וזו עובדה. אבל יש מי שקורא עליהם תיגר, או יותר נכון - על גראמפי קט, החתולה שהוכיחה שממורמר הוא החמוד החדש. קוראים לו ארל, והוא הכוכב הפרוותי החדש של הרשת.

נעים מאוד, ארל נעים מאוד, ארל נעים מאוד, ארל

2. פאניקה ברחובות לונדון

הנסיך הבריטי צ'רלס נתקל בעיט מתפרע במהלך אירוע כלשהו, והגיב במחוות גועל בעלת מימדים אפיים. דקות אחרי שהגיעה לאינטרנט היא הפכה למם נפלא בהשתתפות בוראט, מיילי סיירוס, שיה לה-באף והנוסע השמיני, בין היתר. הנה הטובים שבהם.

הגועל של הנסיך, החגיגה של הרשת הגועל של הנסיך, החגיגה של הרשת הגועל של הנסיך, החגיגה של הרשת

3. כבוד הנשיא ביף טאנן בשבילך

המאש-אפ הזה בין נאום פתיחת הקמפיין של דונלד טראמפ לסצנת מסיבת הסיום מתוך "בחזרה לעתיד" הוא התגובה המוצלחת ביותר להתמודדות הטייקון הססגוני על תפקיד נשיא ארה"ב.

 

4. יש לך הודעה

איך יראה העולם אחרי היום בו נקבל אות חיים ראשון מהתושבים של פלנטה אחרת? לאסטרונום סת' שוסטק, מראשי פרויקט SETI לחיפוש חוצנים, יש כמה רעיונות.

5. הצליל של מחיאת כף יד אחת בתוך מערה

 

אקוסטיקה. מילה שרובנו משתמשים בה בהזדמנויות כאלו ואחרות, אבל כמעט אף אחד לא מבין מה בדיוק היא אומרת. הנה סרטון שמדגים את העניין בצורה מופלאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות