אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נבחרת רוסיה הושעתה מהיורובאסקט צילום: אי פי איי

נבחרת רוסיה הושעתה מהיורובאסקט

בעקבות אי סדרים בבחירות לראשות איגוד הכדורסל הרוסי, הודיעה פיב"א על השעיית כל נבחרות הייצוג של המדינה, כולל הנבחרת הבוגרת שאמורה להיות אחת מיריבות ישראל באליפות אירופה

01.08.2015, 19:03 | ynet

בעוד כחודש תיפתח אליפות אירופה בכדורסל, בינתיים עובר הענף זעזוע. היום (ד') נמסר רשמית שנבחרת רוסיה, אחת מיריבותיה של ישראל, הושעתה מהטורניר בעקבות אי סדרים בבחירות לראשות האיגוד במדינה.

קראו עוד בכלכליסט

במכתב רשמי שנשלח מפיב"א לאיגוד הרוסי נכתב: "אנו מבינים שהמצב מתוח עוד יותר והגיע לנקודה בלתי מתקבלת על הדעת, כאשר ההנהלה הקודמת מתערבת בעבודתה של ההנהלה החדשה. למרות ביקורו של נשיא פיב"א לא נראה שנעשה שינוי כלשהו במטרה להביא ליציבות. לפיכך הגיעה פיב"א להחלטה להשעות את האיגוד הרוסי מכל פעילות".

 

נבחרת רוסיה בכדורסל, צילום: אי פי איי נבחרת רוסיה בכדורסל | צילום: אי פי איי נבחרת רוסיה בכדורסל, צילום: אי פי איי

 

משמעות ההחלטה היא שכל הנבחרות הרוסיות בכל הגילאים לא יוכלו ליטול חלק במפעלים השונים. יחד עם זאת, ראשי הכדורסל הרוסי הוזמנו למסור את טענותיהם בפיב"א על מנת להביא להסרת הסנקציות. "אנו מקווים שההסברים יספקו אותנו ויביאו להסרת הסנקציות", נכתב במכתב החתום על ידי נשיא פיב"א, הארגנטינאי הורסיו מורטורה.

רוסיה אמורה להיות היריבה הראשונה של ישראל בטורניר היורובאסקט (5 בספטמבר). יתר הנבחרות בבית: פולין, בוסניה, צרפת ופינלנד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות