אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטק פארמה לא הצליחה להנפיק בארה"ב

אינטק פארמה לא הצליחה להנפיק בארה"ב

הליך התמחור של החברה שהיה אמור להסתיים בסוף השבוע האחרון לא הושלם, ככל הנראה על רקע מחסור בביקושים מצדם של המשקיעים האמריקאים

01.08.2015, 22:54 | ניר צליק

אינטק פארמה, יצרנית גלולת האקורדיון, מתקשה להשלים את ההנפקה שלה בוול סטריט. הליך התמחור של החברה שהיה אמור להסתיים בסוף השבוע האחרון לא הושלם, ככל הנראה על רקע מחסור בביקושים מצדם של המשקיעים האמריקאים. בימים הקרובים תנסה אינטק פארמה למצוא משקיעים נוספים במטרה להשלים את ההנפקה. אם היא לא תצליח, היא תאלץ לבטלה.

אינטק פרסמה תשקיף לקראת הנפקה של 4.5 מיליון מניות וביקשה לגייס עד 46 מיליון דולר — משימה שאפתנית עבור חברה הנסחרת לפי שווי שוק של 190 מיליון שקל בתל אביב. החתמים בהנפקה הם מקסים ורות' קפיטל. אינטק עצמה קיבלה הצעות השקעה מקרנות פרטיות ללא קשר להנפקה, אולם היא סירבה להצעות על רקע רצונה להשלים הנפקה בארה"ב.

נאסד"ק, צילום: בלומברג נאסד"ק | צילום: בלומברג נאסד"ק, צילום: בלומברג

חברת הביומד, בניהולו של זאב וייס, פיתחה שיטה מוגנת פטנט להשבחת תרופות קיימות באמצעות שילובן בתוך גלולת אקורדיון שמאריכה את משך הספיגה של התרופות. בינואר קיבלה אינטק פארמה אישור FDA להתחיל ניסוי בשלב 3 בגלולת האקורדיון לטיפול במחלת הפרקינסון. כספי הגיוס אמורים לממן, בין היתר, את הניסוי שעלותו מוערכת ב־30 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות