אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצים להיות דירקטור בגבעות? יש לכם 4 דקות להציג עצמכם בפני השותפות צילום: חיים צח

רוצים להיות דירקטור בגבעות? יש לכם 4 דקות להציג עצמכם בפני השותפות

עקב ריבוי המועמדים לתפקידים דירקטור חיצוני ומפקח החליטו בשותפות חיפושי הגז והנפט להקצות לכל מועמד 4 דקות להציג את עצמו ועוד 4 דקות לענות על שאלות

03.08.2015, 14:29 | רעות שפיגלמן

בשותפות הנפט והגז גבעות עולם החליטו ש-8 דקות זה זמן מספיק כדי להכיר את המועמדים לתפקיד הדירקטורים החיצוניים ולתפקיד המפקח. בשבוע הבא יתכנסו בעלי היחידות למפגש היכרות בין המשקיעים לבין המועמדים לתפקיד דיקרקטור חיצוני ולתפקיד המפקח, כאשר לכל מועמד יוקצו 4 דקות בלבד להציג את עצמו ו-4 דקות נוספות למענה על שאלות של בעלי היחידות. בשותפות מציינים שהסיבה לפורמט הייחודי של כנס המשקיעים קשורה לריבוי המועמדים לתפקידים. 

קראו עוד בכלכליסט

גבעות עולם עוסקת בחיפושי נפט ברשיון מגד באזור ראש העין בו כמויות נפט גדולות אולם קצב ההפקה נמוך. בין הנהלת השותפות ובעלי העניין לבין המייסד טוביה לוסקין התגלו חילוקי דעות שהביאו להחלטת הדירקטוריון בפברואר 2014 לפטר את לוסקין. מאז שלוסקין פוטר לא הצליחו בגבעות לגייס הן נוסף על מנת להמשיך את הקידוחים באזור ראש העין.

בדצמבר האחרון הנהלת הבורסה הודיעה על מחיקתן מהמסחר של יחידות ההשתתפות של השותפות לאחר שסיימו את יום המסחר במחיר של אגורה בודדת. בחודש שעבר נקשר שמו של המוזיקאי שרון הולצמן, לשעבר חבר להקת אבטיפוס, עם השותפות כאשר הרשות לני"ע העבירה את תיק החקירה של הולצמן לפרקליטות. הולמן חשוד בנסיון לגרוף במרמה רווחים מעליית מניית גבעות עולם לאחר שפירסם ברחבי הרשת ידיעות כוזבות בנוגע להצעת רכש לגבעות שהגישה חברה רוסית.

אתר הקידוח מגד 5 , צילום: צביקה טישלר אתר הקידוח מגד 5 | צילום: צביקה טישלר אתר הקידוח מגד 5 , צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות