אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המכונה שתכין קוויאר מכל דבר

PLAY

המכונה שתכין קוויאר מכל דבר

פרויקט קיקסטארטר קולינרי ומגניב, כרטיס הברכה הכי נורא בעולם, מחווה קצת אנכרוניסטית לפייסבוק, צלחות לאוהבי גרפים ושולחן סנוקר בצורת בננה. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

08.08.2015, 23:44 | דור צח

1. פנינים ונהנים

אם אתם רוצים להרגיש כמו אוליגרכים אבל מרוויחים את השכר הממוצע במשק, פרויקט הקיקסטארטר הבא הוא הפתרון: ה-Spherificator הוא מתקן שאמור להפוך כל אוכל, מדגי סלמון ועד עלי נענע, לפנינים יפהפיות ואכילות. הוא עולה 175 דולר, עמד כבר ביעד הגיוס ואמור להגיע למזמינים במהלך נובמבר.

פניני מאכל פניני מאכל פניני מאכל

 

2. ניג'וס יום הולדת

לאדם השנוא עליכם בעולם יש יום הולדת, ואתם לא יודעים מה להביא לו? באתר Firebox תמצאו כרטיס ברכה נחמד שמזמר לאחר שפותחים אותו. ומזמר. ומזמר. וממשיך לזמר. גם אם מועכים אותו, שורפים אותו או מטביעים אותו. רק 15.70 דולר והמתנה האיומה הזאת שלכם.

כן, הוא גם חסין אש כן, הוא גם חסין אש כן, הוא גם חסין אש

3. לא מגיע לזה לייק

רוצים להראות לעולם שאתם מתלהבים מההמצאה החדשה והמגניבה פייסבוק, כאילו השנה היא 2006? המסגרת הבאה, שמעוצבת בסגנון פוסט המודיע על אירוע כמו נישואים או יום הולדת, תאפשר לכם להצטלם בפוזות שלא ראויות ללייק. 70 שקל באטסי.

סחים, הם בכל מקום סחים, הם בכל מקום סחים, הם בכל מקום

4. דיאגרמת אוכל

סט הצלחות הבא עולה 38 דולר ופונה לסוטים המוזרים שאוהבים גרפים - ובפרט את דיאגרמת ון המפורסמת. אסתטי, חנוני וכיפי.

צלחת דיאגרמה צלחת דיאגרמה צלחת דיאגרמה

5. פרי עץ הסנוקר

המדור היום נוטה קצת להתמקד באוכל, כי אנחנו רעבים, אז נסיים עם שולחן סנוקר בצורת בננה. הוא עולה 9,374 דולר ויגרום לשחקנים חובבים שתארחו להסתכל עליכם בהערצה ובתמיהה.

בננה סנוקר בננה סנוקר בננה סנוקר

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות