אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוט רשמה ירידה של 23% בהכנסות הרבעון השני ל-21.6 מיליון דולר

אלוט רשמה ירידה של 23% בהכנסות הרבעון השני ל-21.6 מיליון דולר

החברה הכריזה על תוכנית רכישה עצמית של מניות בהיקף 15 מיליון דולר. החברה עמדה בתחזיות המוקדמות להפסד של 9 סנט למניה

04.08.2015, 12:01 | ניר צליק
אלוט, ספקית פתרונות הניטור לרשתות תקשורת, חתמה את הרבעון השני של השנה עם הכנסות של 21.6 מיליון דולר, ירידה של 23% לעומת 28.2 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההפסד המתואם הסתכם ב-3 מיליון דולר או 9 סנט למניה לעומת איזון ברבעון המקביל.

קראו עוד בכלכליסט

ציפיות השוק היו להכנסות של 21.5 מיליון דולר והפסד של 9 סנט למניה כך שהחברה עקפה במעט את הציפיות בשורה העליונה ועמדה בתחזיות בשורה התחתונה. עם זאת, מדובר בציפיות מתוקנות אחרי שהחברה פירסמה אזהרת רווח בתחילת חודש יולי, כאשר התחזית המוקדמת של השוק היתה להכנסות של 30 מיליון דולר ורווח של 7 סנט למניה.

החברה חזרה על תחזיתה להכנסות של 100-105 מיליון דולר בשנה כולה, כאשר לפני אזהרת הרווח ציפיות השוק היו כי החברה תרשום הכנסות של 126 מיליון דולר. במקביל, הכריזה החברה על תוכנית רכישה עצמית של מניות בהיקף של כ-15 מיליון דולר. בקופת החברה היו נכון לסוף הרבעון כ-120.6 מיליון דולר.

אלוט עצמה עוסקת בניתוח תעבורת רשת עבור ספקי תקשורת, כאשר באמצעות הציוד של אלוט יכולות ספקיות הרשת לבחור להגביל תעבורות מסויימות, כגון פעילויות הורדה של סרטים, ואילו לתעדף אחרות במהירות גבוהה יותר, כגון שיחות טלפון מבוססות אינטרנט. באמצעות שיטה זו יכולות הספקיות להציע חבילות ייעודיות למשתמשים ולהעלות את הכנסותיהן.

אנדרי אלפנט, מנכ"ל אלוט אנדרי אלפנט, מנכ"ל אלוט אנדרי אלפנט, מנכ"ל אלוט
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות