אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל מכחישה: אין בכוונתנו להקים רשת סלולר

אפל מכחישה: אין בכוונתנו להקים רשת סלולר

אתמול דווח כי החברה מתכננת להיכנס אל שוק ה-MVNO, מפעילות הסלולר הווירטואליות ושאף ערכה ניסוי בתחום בארה"ב. עתה מבהירה ענקית הטכנולוגיה כי אין בכוונתה להפוך לספקית סלולר

04.08.2015, 23:51 | עומר כביר
אפל מכחישה את הדיווחים ואומרת שהיא לא מתכננת להשיק רשת סלולר וירטואלית (MVNO) - כך לפי הודעה שהעבירה החברה לסוכנות רויטרס.

קראו עוד בכלכליסט

אתמול דיווח אתר ביזנס אינסיידר שאפל פועלת להקמת רשת סלולר וירטואלית בארה"ב ובאירופה, ושאף החלה לערוך ניסוי פרטי של הרשת בארה"ב במקביל לשיחות עם חברות טלקום. ואולם, עתה מכחישה החברה את הדיווחים באופן גורף. “לא קיימנו דיונים ואין לנו שום כוונת להשיק רשת סלולר וירטואלית", נמסר מאפל לרויטרס.

מנכ"ל אפל טים קוק וחברים, צילום: בלומברג מנכ"ל אפל טים קוק וחברים | צילום: בלומברג מנכ"ל אפל טים קוק וחברים, צילום: בלומברג

אפל לרוב לא מגיבה לדיווחים על תוכניות עתידיות שלה, הן לחיוב והן לשלילה. הודעה חריגה מסוג זה צריכה לשים קץ להערכות לכל דיווח או שמועה לגבי תוכניות של אפל בתחום. ואולם, מתוך הכרות רבת שנים עם כלי התקשורת שמסקרים את החברה, אפשר להניח שאלו עדיין יצוצו מעת לעת.

ואכן, דקות ספורות לאחר פרסום הודעת ההכחשה כבר הופיעו בכמה כלי תקשורת בחו"ל מאמרים שמסבירים מדוע החברה צריכה להקים ולהפעיל רשת שכזו. שמועות על אפל, מסתבר, אף פעם לא מתות. הן רק נכנסות לתרדמה קצרה וחוזרות ברגע הנכון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות