אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרווח הנקי של קורנית עלה על ציפיות השוק ברבעון השני צילום: תומי הרפז

הרווח הנקי של קורנית עלה על ציפיות השוק ברבעון השני

מנגד, החברה פירסמה תחזית הנכסות מעט נמוכה מציפיות השוק לרבעון הבא. ההכנסות ברבעון השני עלו ב-35% ועמדו על 21.3 מיליון דולר

05.08.2015, 10:49 | ניר צליק
קורנית דיגיטל, חברת הדפסת הטקסטיל הישראלית, חתמה את הרבעון השני עם עלייה של 35% בהכנסות ל-21.3 מיליון דולר, לעומת 15.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-2.4 מיליון דולר או 7 סנט לעומת כ-0.6 מיליון דולר ברבעון המקביל. ציפיות השוק היו להכנסות של 21.4 מיליון דולר ורווח מתואם של כ-4 סנט למניה.

קראו עוד בכלכליסט

לרבעון הבא צופה קורנית הכנסות של 22-25 מיליון דולר ושיעור רווח תפעולי של כ-14.5%-10.5%. ציפיות השוק היו להכנסות של כ-24 מיליון דולר כך שהחברה צפתה הכנסות נמוכות במעט מציפיות השוק.

עובדי קורנית, צילום: עמית שעל עובדי קורנית | צילום: עמית שעל עובדי קורנית, צילום: עמית שעל

קורנית מנוהלת על ידי גבי זליגסון, שבשנים 2013–2006 כיהן כמנכ"ל נובה מכשירי מדידה, המספקת ציוד מדידה לתעשיית השבבים. קורנית היא יצרנית מדפסות שמיועדות בעיקר לשוק הלבוש המוגמר וההדפסה על בגדים. הטכנולוגיה ששולטת כיום בשוק, דפוס המשי, נמצאת במגמת ירידה, והיא מאופיינת ברזולוציית הדפסה נמוכה אך עם תפוקת הדפסה גבוהה. מנגד, פתרונות הדפוס הדיגיטלי בטכנולוגיית הזרקת דיו תופסים נתח הולך וגדל מהשוק.

בזכות מכירת דיו למדפסות נהנית קורנית גם מהכנסות חוזרות. היתרונות המרכזיים של המדפסות של קורנית הם היכולת לקלוט קובץ גרפי מכל מקור דיגיטלי, הדפסה במיליוני גוונים, והדפסה על בדים כהים באמצעות שימוש בדיו לבן שפותח על ידי החברה ונרשם כפטנט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות