אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פימקו התגברה על השפעת עזיבתו המפתיעה של המייסד ביל גרוס צילום: בלומברג

פימקו התגברה על השפעת עזיבתו המפתיעה של המייסד ביל גרוס

קרן האג"ח מוסרת כי בלמעלה מ-40 קרנות שבניהולה נכנס כסף ביולי מצד לקוחות חדשים. "המסלול של התזרימים השתנה בצורה משמעותית"

07.08.2015, 17:40 | בלומברג

פימקו התגברה על השפעות עזיבתו המפתיעה של המייסד ביל גרוס, ומשיכות הכספים מהקרנות שהיא מנהלת עומדות להסתיים, כך לפי החברה האם אליאנץ.

קראו עוד בכלכליסט

"פימקו מתכננת להתקרב לאיזון ברבעון השלישי", אמר סמנכ"ל הכספים הראשי של אליאנץ, דייטר וומר בריאיון לבלומברג. "בחלק מהימים יש יותר הזרמות פנימה של כספים ובאחרים יותר משיכות", הוסיף.

בעקבות עזיבתו בשנה שעברה של גרוס, חוו בפימקו את התקופה הארוכה ביותר בהיסטוריה של החברה של משיכות כספים מהקרנות, שגם ככה סבלו משיעורי הריבית הנמוכים ומהחזרים בינוניים. הנכסים בקרן טוטאל ריטורן, שאותה ניהל גרוס, צנחו ל-101 מיליארד דולר משיא של 293 מיליארד דולר שנרשם באפריל 2013.

ביל גרוס. עזיבתו טלטלה את הקרן, צילום: רויטרס ביל גרוס. עזיבתו טלטלה את הקרן | צילום: רויטרס ביל גרוס. עזיבתו טלטלה את הקרן, צילום: רויטרס

על פי הנתונים שחשפה החברה השבוע, ביולי משכו החוצה המשקיעים 2.5 מיליארד דולר מקרן טוטאל ריטורן, זאת לעומת משיכה של 3 מיליארד דולר מהקרן בחודש יוני. עם זאת, המנכ"ל החדש דאגלס הודג' אמר, כי המשקיעים מתחילים לשוב לפימקו לאחר שמתסתיימת תקופת אי הוודאות.

"המסלול של התזרימים השתנה בצורה משמעותית בתשעת החודשים האחרונים", אמר ביוני בכנס של מורנינגסטאר אינווסטמנט בשיקגו. החברה מסרה עוד כי בלמעלה מ-40 קרנות נכנס ביולי כסף מצד לקוחות חדשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות