אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש מפייסבוק: סלבריטאים בשידור חי

חדש מפייסבוק: סלבריטאים בשידור חי

הרשת החברתית השיקה שירות תואם-מירקט, שמאפשר למפורסמים להעלות שידורים חיים בעמודים שלהם ולקהל - לצפות בהם, להגיב ולשתף. בשלב זה, השירות זמין רק עבור סלבריטאים ולא ידוע האם יגיע לשאר המשתמשים

08.08.2015, 19:24 | עומר כביר
עוד מתחרה למירקט (Meerkat) הישראלית, והפעם מבית פייסבוק: הרשת החברתית הגדולה בעולם השיקה שירות שיתוף וידאו בשידור חי עם טוויסט שיבדל אותו מהמתחרות - הוא מיועד לסלבריטאים בלבד.

קראו עוד בכלכליסט

מירקט והמתחרה מבית טוויטר פריסקופ זכו לתשומת לב רבה בחודשים האחרונים, וכעת גם פייסבוק רוצה להצטרף לחגיגה אך בוחרת לעשות זאת בצורה מוגבלת. החברה עדכנה את אפליקציית Mentions, שמיועדת רק לדמויות ציבוריות עם עמודים או פרופילים מאושרים, ומאפשרת להן להשתמש בה גם לשיתוף שידור וידאו חי עם העוקבים אחריהן.

השידור החי של פייסבוק השידור החי של פייסבוק השידור החי של פייסבוק

השידורים החיים יופיעו בפיד של המשתמשים, שיוכלו להגיב, לעשות לייק, לשתף וידאו תוך כדי הצפייה בשידור החי וכן לראות במה חברים התחילו לצפות. מי שפספס את השידור החי יוכל לצפות בסרטון בעמוד הפייסבוק של היוצר בכל זמן שהוא.

"האפליקציה מקלה על ספורטאים, מוזיקאים, פוליטיקאים וגורמים משפיעים אחרים לדבר עם מעריציהם וזה עם זה", כתב ואדים לאברוסיק, מנהל מוצר בפייסבוק, בהודעה שפרסמה הרשת החברתית. “שידור חי הוא דרך אותנטית להתחבר עם דמויות ציבוריות בזמן אמת". לרגל השקת השירות כבר דאגה פייסבוק לשידורים חיים של סלבס דוגמת דוויין ג'ונסון, סרענה וויליאמס, מייקל בובלה ומרתה סטיוארט, שהתבצעו בשעות האחרונות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות