אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת ויקטורי רוצה לרכוש 7 סניפים של קבוצת מגה ב-18 מיליון שקל צילום: צביקה טישלר

רשת ויקטורי רוצה לרכוש 7 סניפים של קבוצת מגה ב-18 מיליון שקל

בעלי ויקטורי אייל רביד הציע לרכוש סניפים של מגה, עדן טבע מרקט ו-am:pm. ההצעה של טבע קסטל עבור 7 סניפי עדן טבע מרקט בשילוב ההצעה של ויקטורי עבור שני סניפי עדן טבע מרקט מגיעה ל-20.5 מיליון שקל

09.08.2015, 15:50 | אורנה יפת

אייל רביד, מבעלי רשת המזון ויקטורי, מנסה לרכוש מספר סניפים של עדן טבע מרקט, רשת מגה ו-am pm. ויקטורי מציעה על שבע הסניפים של הקבוצה, סכום של 18 מיליון שקל. הרשת הגישה לנאמנת של עדן טבע מרקט הצעה לרכוש את סניפי עדן טבע מרקט ברמת גן ובגן העיר בתל אביב. כמו כן, הגישה ויקטורי הצעה לרכישת הסניף של am:pm ברחוב דיזנגוף בתל אביב. הצעתה של ויקטורי כוללת גם רכישת פעילות, ציוד וזכויות השכירות של ארבעה סניפי מגה.

טבע קסטל מציעה 20.5 מיליון שקל עבור עדן טבע מרקט

ההצעה של טבע קסטל עבור 7 סניפי עדן טבע מרקט בשילוב ההצעה של ויקטורי עבור שני סניפי עדן טבע מרקט מגיעה ל-20.5 מיליון שקל. טיב טעם מעוניינת לרכוש את תשעת סניפי עדן טבע מרקט הפועלים באופן עצמאי (לרשת 12 סניפים שפועלים בתוך רשת מגה, ואינם חלק מעסקת הרכישה – א"י) ולהמשיך להפעיל את הרשת כרשת מזון אורגנית. הרשת גם נפגשה עם עובדי עדן טבע מרקט והגיעה עימם להסכמות על המשך העסקתם.

רשת טיב טעם שהצעתה בהתמחרות על עדן טבע מרקט הייתה הגבוהה ביותר עד כה, חתמה הבוקר על ההסכם לרכישת הרשת ושלחה אותו לנאמנת הרשת, בצירוף ערבות בנקאית בגובה 10% מההצעה. הצעתה של טיב טעם עבור תשעת סניפי עדן טבע מרקט עמדה על 18.25 מיליון שקל, והיא הגישה ערבות בנקאית בגובה 1.825 מיליון שקל. כעת אמורה הנאמנת, עו"ד דורית לוי טילר, להגיש את הבקשה לבית המשפט על מנת שיאשר את המכירה.

קראו עוד בכלכליסט

טבע קסטל טבע קסטל טבע קסטל

במקביל, צפוי גם אייל רביד, מבעלי רשת המזון ויקטורי, להגיש הצעה גבוהה יותר עבור סניף הרשת ברמת גן ובגן העיר בתל אביב.

עדי כהן, מנכ"ל טיב טעם מסר בתגובה: "טיב טעם מאמינה במותג עדן טבע מרקט ובצוות העובדים שגם איתו הגענו לסיכום על המשך הפעלת הרשת כמובילה בתחום הבריאות, ואנחנו בטוחים שבימים הקרובים תאושר העסקה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות