אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלוש שנים לאחר שהוקמה: מכירה ראשונה של מדפסת לננו דיימנשן

שלוש שנים לאחר שהוקמה: מכירה ראשונה של מדפסת לננו דיימנשן

במסגרת ההסכם, תרכוש חברה הודית 5 מדפסות תלת ממד תמורת 250 אלף דולר שיסופקו במחצית השניה של שנת 2016

11.08.2015, 10:41 | ניר צליק

כחודש לאחר שחתמה על הסכם עם חברת Vigilante Environmental Solutions לטובת פיתוח עסקי לננו דיימנשן בהודו, מודיעה החברה על עסקה ראשונה למכירת מוצרי החברה בהודו.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם, תרכוש Vigilante חמש מדפסות תלת מימד של החברה, שיסופקו במחצית השניה של שנת 2016. בנוסף, תרכוש Vigilante דוגמאות דיו מוליך לשימוש תעשייתי בהיקף של 5 קילוגרם אשר יסופקו באופן מיידי ויאפשרו ל Vigilante לפעול מול גורמי תעשייה בהודו. ההיקף הכולל של העסקה עומד על כ-250 אלף דולר, שישולמו במספר תשלומים ובכפוף לתנאים שהוסכמו בין הצדדים.

במסגרת ההתקשרות בין שתי החברה, יפתחו נציגויות בבנגלור ודלהי, כאשר Vigilante תהיה אחראית על הקמה ותפעול שוטף של הנציגויות, וכן תפעל לזיהוי ומימוש הזדמנויות מתאימות בשוק לטובת שיווק מדפסת התלת-מימד ומוצרי הדיו הייחודיים של ננו דיימנשן בשוק ההודי. הודו נהנית בשנים האחרונות משיעורי צמיחה מהגבוהים בעולם, ובמיוחד בתחום האלקטרוניקה ופיתוח אלקטרוניקה בו משקיעה ממשלת הודו מאמצים לעידוד הפיתוח והייצור המקומי.

ננו דיימנשן הוקמה בשנת 2012 ועוסקת במחקר ופיתוח מדפסת תלת-מימד (3D) המדפיסה מעגלים אלקטרוניים מודפסים (כרטיסי PCB), ופיתוח מוצרי דיו מבוססי ננוטכנולוגיה שהינם מוצרים משלימים ונלווים למדפסות תלת-מימד. החברה נוסדה על ידי ארבעה יזמים, שרון פימה, עמית דרור, סיימון פריד ודגי בן-נון, בעלי רקע בחברות דפוס ובחברות טכנולוגיה.

מדפסת תלת ממד של ננו דיימנשן מדפסת תלת ממד של ננו דיימנשן מדפסת תלת ממד של ננו דיימנשן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות