אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סייבר ארק רוכשת את סייברטינל ב-20 מיליון דולר

פרסום ראשון

סייבר ארק רוכשת את סייברטינל ב-20 מיליון דולר

שתי החברות הישראליות מתמחות בפיתוח מערכות הגנה מפני מתקפות האקרים, למיגון מערכות מחשוב ארגוני. החברה הנרכשת אחראית לחשיפת מבצע סייבר נרחב שהופעל באירופה יותר מעשר שנים

12.08.2015, 11:38 | אסף גלעד
רכישה כל-ישראלית בזירת הסייבר: סייבר ארק רוכשת את הסטארט-אפ סייברטינל (Cybertinel) של קובי בן נעים וגיא בן אריה בכ-20 מיליון דולר, כך נודע ל"כלכליסט". זוהי רכישה ראשונה שמבצעת סייבר ארק, חברת סייבר ישראלית מפתח-תקוה שהונפקה בנאסד"ק בשנה שעברה וכעת נסחרת בשווי של 1.9 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

תחום הפעילות של שתי החברות דומה: שתיהן מתמחות בהגנה מפני מתקפות סייבר מתוחכמות ומפני גורמים זדוניים במערכת התקשורת והמחשבים הארגונית. מוצרי שתי החברות מציעות יכולת מעקב וזיהוי בזמן אמת של פעילויות בלתי שגרתיות של משתמשים במערכת - מורשים או לא מורשים וזיהוי הנזק שלהם.

קובי בן נעים, מנכ"ל סייברטינל קובי בן נעים, מנכ"ל סייברטינל קובי בן נעים, מנכ"ל סייברטינל

סייבר ארק מפרידה בין המשתמש לבין המידע הארגוני ומאפשרת לו רק גישה מוגבלת שעונה על צרכיו, כאשר על כל ניסיון גישה ליישום רגיש מתקבלת התראה. סייברטינל עוסקת בעיקר בזיהוי פורנזי של פריצות לרשת הארגונית ובהתחקות אחר ההאקרים ואחר מעשיהם לאורך השנים.

בספטמבר האחרון זיהתה סייברטינל את מתקפת "הארקונן" שפעלה במשך יותר מעשור נגד יותר מ-300 מוסדות וגופים ממשלתיים בגרמניה, אוסטריה ושוויץ. סייברטינל נוסדה על ידי בן נעים (מנכ"ל) ובן אריה (סמנכ"ל טכנולוגיה). היא גייסה סכום המוערך במיליוני דולרים בודדים מקבוצה של משקיעים פרטיים. על פי רשם החברות, בין המשקיעים המרכזיים בסייברינטל נמנים ירון אדלר, משפחת פדרבוש, יעל פלורס, יעקב הראל פרג, רון רומן, גל ירדן ואורי-חיים שני.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות