אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראל יניב התפטר מדור אלון - ימונה כמנכ"ל אלון רבוע כחול צילום: עמית שעל

נחשף בכלכליסט

ישראל יניב התפטר מדור אלון - ימונה כמנכ"ל אלון רבוע כחול

כפי שפורסם ב"כלכליסט", יניב יחליף בתפקיד את אביגדור קפלן שיכהן כיו"ר רבוע כחול. עודד בלום ימונה למנכ"ל החדש של דור אלון - החברה אישרה כי היא מקיימת מגעים עם דיסקונט למכירת אחזקותיה בדיינרס

11.08.2015, 20:15 | גולן חזני

חברת הדלק דור אלון הודיעה הערב על התפטרותו של מנכ"ל החברה ישראל יניב מתפקידו. כפי שנחשף הבוקר ב"כלכליסט", יניב צפוי להתמנות כמנכ"ל חברת האם אלון רבוע כחול במקומו של אביגדור קפלן שעבר לכהן כיו"ר ריבוע כחול. 

קראו עוד בכלכליסט

את מקומו של יניב ימלא עודד בלום, מנכ"ל החברה הבת של דור אלון, דור אלון אנרגיה ישראל. עד לפני שנה שימש בלום כמנכ"ל מתחמי הקמעונאות של דור אלון.

יניב הגיע לדור אלון בשנת 2000 ביוזמתו של בעל השליטה לשעבר דודי ויסמן. עד אז שימש בתפקיד מנהל שיווק בסונול ומנכ"ל סופרגז.

דור אלון אישרה הערב חשיפה נוספת של "כלכליסט", אודות מו"מ שהיא מקיימת יחד עם ריבוע כחול למכירת אחזקותיהן (49%) בחברת כרטיסי האשראי דיינרס, לכאל שבשליטת בנק דיסקונט. כאל מחזיקה ב-51% ממניות דיינרס.

 

אתמול הודיעה אלון רבוע כחול על החלטתו של עמית בן יצחק, נציג ארגוני הקיבוצים, להתפטר מתפקיד היו"ר. במקומו מונה אביגדור קפלן, מנכ"ל החברה־האם אלון קבוצת הדלק, המכהן גם כמנכ"ל אלון רבוע כחול.

ישראל יניב, צילום: עמית שעל ישראל יניב | צילום: עמית שעל ישראל יניב, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות