אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכירה מלכותית: 174 פריטים של אלביס יועמדו למכירה בגרייסלנד צילום: בלומברג

מכירה מלכותית: 174 פריטים של אלביס יועמדו למכירה בגרייסלנד

בין הפריטים, אקדחו האישי של "המלך" שרכש בגרמניה ב-1974 עם חריטה של שמו, הצפוי להשיג 120 אלף דולר; שירות הדואר האמריקאי הנפיק בול חדש הנושא את דיוקנו של פרסלי

13.08.2015, 15:30 | שירות כלכליסט

רוצים חליפת נצנצים שלבש אלביס פרסלי בהופעה בווגאס ב-1973? או אולי תליון זהב ויהלומים שנתן ה"מלך" לבדרן סמי דייווייס ג'וניור? אם כן, פריטים אלו יהיו בין 174 פריטים שהיו שייכים לאגדת הרוק אנד רול ושיועמדו למכירה היום באחוזתו גרייסלנד בממפיס, טנסי.

הבול החדש של אלביס. בחזית אשתו פרסילה , צילום: איי פי הבול החדש של אלביס. בחזית אשתו פרסילה | צילום: איי פי הבול החדש של אלביס. בחזית אשתו פרסילה , צילום: איי פי

מכירה זו היא חלק מאירועי "שבוע אלביס" המתקיים מידי שנה לזכרו של הזמר שהלך לעולמו ב-1977 בגיל 42 בלבד. המכירות יתקיימו גם בינואר בתאריך יום ההולדת שלו.

מנהלת המכירות הפומביות של עזבונו של אלביס, לורה פיקט, מסרה כי כל הפריטים הגיעו מאספנים פרטיים ואף לא אחד מהם הינו בבעלות גרייסלנד.

זוג אוסטרלי הגיע לארה"ב רק כדי להשתתף באירוע, והם מקווים לרכוש זוג נעלי ספורט של אלביס במצב כמעט חדש, עם הקופסה המקורית משנת 1956. הפריט צפוי לקבל הצעות של עד 6,000 דולר. האישה, גו'אן קולס אמרה: "בני יאהב את הנעליים כי הוא רקדן והוא יוכל לומר שהוא צעד בנעליו של אלביס".

בין הפריטים נמצאים גם אקדחו האישי של אלביס שרכש בגרמניה ב-1974 עם חריטה של שמו, הצפוי לקבל הצעות של עד 120 אלף דולר; אחד מהז'קטים שלבש אלביס בסרט "ויוה לאס וגאס"; הגיטרה שבה השתמש בעת הופעותיו עם ג'וני קאש, קארל פרקינס וג'רי לי לואיס מסוג הארמוני מונטריי; טבעת זרת מוזהבת עם יהלומים, מתנת "המלך" לאחד מאנשי צוותו; תיק כלי תפירה צבאי שהיה של אלביס בעת שירותו הצבאי עם תמונה שלו בשחור לבן, הצפוי לקבל הצעות של 5,000-3,000 דולר.

בתוך כך, שירות הדואר האמריקאי הנפיק בול חדש הנושא את דיוקנו של פרסלי עם המילים Foever והעתק חתימתו של הכוכב. התמונה היא מ-1955 וזהו הבול הראשון ל-2015 עם דיוקן דמות אייקונית מעולם המוזיקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות