אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראל יניב מונה למנכ"ל אלון רבוע כחול צילום: אוראל כהן

נחשף בכלכליסט

ישראל יניב מונה למנכ"ל אלון רבוע כחול

יחליף את אביגדור קפלן שמונה ליו"ר הקבוצה. יניב שימש כמנכ"ל דור אלון משנת 2000 ונחשב לאחד המנהלים המוערכים בקבוצה

13.08.2015, 19:03 | גולן חזני

חברת אלון רבוע כחול הודיעה היום (ה') כי ישראל יניב מונה לתפקיד מנכ"ל החברה במקומו של אביגדור קפלן. על המינוי של אלון דווח לראשונה בכלכליסט. יניב שימש כמנכ"ל דור אלון משנת 2000 ונחשב לאחד המנהלים המוערכים בקבוצה.

קראו עוד בכלכליסט

בתחילת השבוע הודיעה אלון רבוע כחול על החלטתו של עמית בן יצחק, נציג ארגוני הקיבוצים, להתפטר מתפקיד היו"ר. במקומו מונה אביגדור קפלן, מנכ"ל החברה־האם אלון קבוצת הדלק, שכיהן גם כמנכ"ל אלון רבוע כחול.

הההתפטרות המפתיעה של בן יצחק מגיעה לאחר שנכנס לתפקידו רק בינואר האחרון. בחודש יוני נדונו ב"כלכליסט" ניגודי העניינים שבהם נתון בן יצחק בשני כובעיו: האחד, יו"ר רבוע כחול המחזיקה בבעלות על רשת המזון מגה, והשני, סגן יו"ר תנובה, שהיא ספק מהותי של מגה.

ישראל יניב , צילום: עמית שעל ישראל יניב | צילום: עמית שעל ישראל יניב , צילום: עמית שעל

אלון הגיעה להסדר עם מחזיקי האג"ח במאי האחרון. אולם, לאחר שמגה הגיעה להקפאת הליכים, טענו המחזיקים כי הם לא הוצגה בפניהם התמונה המלאה לגביה, כפי שנחשף ב"כלכליסט"

כדי לעמוד בהתחייבויות למחזיקים ולבנקים החליטה רבוע כחול בחודש שעבר להעמיד למכירה את חברת הדלק דור אלון. לאומי פרטנרס וואליו בייס נשכרו להוביל את מכירת השליטה, והתהליך אמור להתחיל בימים הקרובים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
מקוה שהפעם תפרסמו את מה שכתבתי........
ישראל יניב היה חייב לצאת לפנסיה כבר לפני 5 שנים , האיש מתנשא ולא מתפקד ודור אלון הולכת אחורה במקום קדימה. שנים חיפה על מולי אורי סמנכ"ל המכירות המושחת ( חבר של קוקו עובדיה ) שגרם לדור אלון נזק בלתי משוער והכל תחת האף של ישראל יניב שהעדיף לטמון ראשון בחול . תנו לישראל לדבר ולדבר אך במעשים הוא חלש מאד וקבלת ההחלטות שלו גובלת באסון. קצת מצחיק שבמקום לשלוח אותו הביתה נתנו לו תפקיד ריק מתוכן ...אביגדור קפלן יו"ר חזק ולא יתן לו לקבל שום החלטה. גם אם לא תפרסמו ...יש מלא ריח לא טוב בכל קבוצת אלון ....ריח שיותר גרוע מרפת או מלול גם בכיוון של קיבוץ רמת הכובש ( עמית בן יצחק ) כמות החומר והשערוריות תספיק לעיתון שלכם לשנה לפחות . והפאנץ לסיום ......רשת מגה לאחר החגים מתרסקת לחלוטין
אחד מבפנים , שרון  |  14.08.15