אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפילוסופיה של הסלפי: למה אנחנו מצלמים את עצמנו?

PLAY

הפילוסופיה של הסלפי: למה אנחנו מצלמים את עצמנו?

הסבר יצירתי למדי לתופעת הצילום העצמי שמועבר בקליפ שמונה ביט חביב, סרטון תעמולת בחירות קנדי שכולל אווז ענק, רובוטים, חייזרים ובחור בשמלה ולקינוח - מערבולת צבעים מרגיעה במיוחד

13.08.2015, 21:49 | נמרוד צוק
1. הפילוסופיה של הסלפי

למה אנו מצלמים תמונות סלפי? התשובה הקצרה היא כי אנחנו משעממים, ומרוכזים בעצמנו ומכורים לתשומת לב. התשובה הארוכה, שמובאת כאן באמצעות אנימציית 8 ביט מהממת, כוללת את מישל פוקו ומסורת הוידוי הנוצרית, מעלה שאלות כמו מה אנו באמת עושים כשאנחנו מצלמים את עצמנו, והאם אנו באמת חושפים את האמת הפנימית שלנו כאשר אנו מפרסמים סלפי?

2. ווייאט סקוט לקיסרות הגלקסיה

ווייאט סקוט הוא פוליטיקאי קנדי שרץ בבחירות לפרלמנט שמתקיימות עכשיו במדינה. סרטון התעמולה שלו הוא כנראה סרטון הקידום העצמי הטוב ביותר שפוליטיקאי כלשהו הוציא אי פעם, והוא כולל אווז ענקי, דרקון, חייזרים, פירמידת אינקה ורובוטים ענקיים.

3. הנשק שבכדור

בעולם התוכן של פוקימון משוטטים ילדים לבדם כשבכיסם כדורים שמכילים מפלצות. אולי עדיף פשוט לתת להם אקדחים וזהו? Dorkey דנים בנושא בקליפ בגרפיקת המשחק.

4. היי הגיפ

אנחנו לא בטוחים מי אחראי לכל אנימציות הגיפ המופלאות שמציפות לנו את הפיד בפייסבוק בימים האחרונים, אבל נשמח אם הן ימשיכו להגיע.

5. צבע השקט

אם היה לכם שבוע מלחיץ, וגם אם לא, כדאי להקדיש שלוש וחצי דקות מהחיים למערבולת הצבעים המהפנטת והמרגיעה הזו של היוצר תומס בלאנשרד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות