אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Galooli חתמה על עסקה בהיקף 20 מיליון שקל בברזיל צילום: shutterstock

Galooli חתמה על עסקה בהיקף 20 מיליון שקל בברזיל

החברה הישראלית מרחיבה את פעילותה בברזיל; חתמה על הסכם לאספקת כ-20,000 מערכות חכמות לבקרה וניהול מרחוק של ציי רכב

16.08.2015, 14:46 | רפאל קאהאן

Galooli הישראלית מרחיבה את פעילותה בברזיל, חתמה הקבוצה על הסכם לאספקת מערכות חכמות לבקרה וניהול מרחוק של ציי רכב בהיקף של כ-20 מיליון שקל. קבוצת Galooli, נוסדה בשנת 2009 על ידי רונן בראל ואיתמר מולצ'דסקי ומפתחת פתרונות בקרה, שליטה ואנליזה מרחוק.  

קראו עוד בכלכליסט

למערכת דש בורד במחשב האישי, המאפשר למנהלי הארגונים לעקוב בזמן אמת אחר מצב הרכב, לזהות ולאתר תקלות עתידיות בכל רכיב, לקבל נתונים על ביצועי המנוע וטנק הדלק, לקבל מידע אודות התנהגות הנהג, למגן את הרכב נגד גניבות.

גלולי הקימה מפעל הכבה בריו דה ז גלולי הקימה מפעל הכבה בריו דה ז'נרו | צילום: shuttrestock גלולי הקימה מפעל הכבה בריו דה ז

קבוצת Galooli הקימה לאחרונה חברת בת בברזיל ומתכננת הקמת מפעל הרכבות מקומי למוצריה במדינת ריו דה ז'נרו. המערכות החכמות המנוהלות על ידי מוקדי ביטחון, לוגיסטיקה והפצה בברזיל, "במהלך השנים האחרונות ברזיל ביצעה קפיצה משמעותית בהיבט הטכנולוגי, מה שהוביל להשקעות, הקמת מפעלים והרחבת הפעילות העסקית מצד חברות גלובאליות", מוסר אביגדור גיא, מנהל הפעילות של ברזיל ב- Galooli.

Galooli הינה חברה פרטית. הקבוצה עוסקת במתן פתרונות לחיסכון בהוצאות תפעוליות (OPEX), על ידי ניטור, בקרה, ניתוח ושליטה על נכסים מרוחקים בשני שווקים עיקריים: אתרי תקשורת של מפעילי סלולר וחברות ניהול אתרים, ובקרה ואיתור וניהול של כלים ניידים בהם רכבים, רכבות ואוניות.

פעילותה העיקרית של החברה מתבצעת בעיקר בשווקים בינלאומיים בהם אפריקה, אמריקה הלטינית ומזרח אירופה, עם חברות בנות באוגנדה, דרום אפריקה וברזיל. לקבוצה כ-4,000 לקוחות עסקיים ב 30 מדינות. החברה מעסיקה כ-100 עובדים במשרדיה השונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות