אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארה"ב: גברים מלינקדאין, נשים מאינסטגרם

ארה"ב: גברים מלינקדאין, נשים מאינסטגרם

חברת Pew ניתחה את הרגלי השימוש של שני המינים ברשתות החברתיות - וגילתה שבעוד גברים בארצות הברית מבלים בעיקר בטוויטר ובלינקדאין, נשים מעדיפות את פייסבוק, פינטרסט ואינסטגרם

17.08.2015, 13:48 | נמרוד צוק
בשעה שנשים אמריקאיות נוטות להשתמש יותר בפייסבוק, פינטרסט ואינטסגרם מהגברים בארה"ב, טוויטר ולינקדאין מושכות יותר קהל גברי, כך מראה מחקר של חברת Pew Research, שפורסם כחלק מדו"ח חדש המבוסס על כמה מקורות שהציג הביזנס אינסיידר בסוף השבוע.

קראו עוד בכלכליסט

על פי המחקר, שיעור הנשים המשתמשות בפייסבוק גדול ב-11 אחוז משיעור הגברים, כאשר במקרה של אינטסגרם מדובר על פער של 7% לטובת הנשים ובמקרה של פינטרסט - לא פחות מ-29%. במקרה האחרון מדובר על 42% מכלל משתמשות האינטרנט בארה"ב שעושות שימוש כלשהו בפינטרסט, לעומת 13% מכלל המשתמשים הגברים.

נשים מעדיפות את פייסבוק נשים מעדיפות את פייסבוק נשים מעדיפות את פייסבוק

בני הנוער, על פי הדו"ח, נוהרים לאינטסגרם - 32% מהנסקרים הגדירו את אפליקציית שיתוף התמונות כרשת החברתית החשובה ביותר עבורם, כאשר רק 14% מהם בחרו את הפייסבוק במשבצת הזו. הצעירים אוהבים גם את סנאפצ'ט, טאמבלר ו-Vine, כאשר אצל הראשונה 45% מהמשתמשים הבגירים הם בני 18 עד 24, ואצל השתיים האחרות - 28%.

השימוש בלינקדאין, על פי הדו"ח, פופולרי יותר לא רק בקרב גברים אלא גם בקרב בעלי השכלה רחבה ורמת הכנסה גבוהה - 44% מהמשתמשים בשירות בארה"ב הם בעלי הכנסה שנתית של 75 אלף דולר ומעלה. גם בפינטרסט יש רוב למשתמשים המבוססים כלכלית - 34% מהם מצויה ברמת ההכנסה הגבוהה ביותר, לעומת 30% ומטה לכל אחת מדרגות ההכנסה האחרות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות