אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מר חתמה על חוזה של 5 מיליון דולר עם חברה בינלאומית

מר חתמה על חוזה של 5 מיליון דולר עם חברה בינלאומית

מר תספק בעסקה מערכת סייבר ושירותי תחזוקה ל-5 שנים. על פי הערכות בשוק, הקבלן המבצע של הטמעת המערכת תהיה IBM - מר לא חשפה מיהו הלקוח הסופי בעסקה ומי הקבלן המבצע

19.08.2015, 16:08 | ניר צליק

קבוצת מר תספק לחברת אינטגרציה מהמובילות בעולם מערכת סייבר ב-5 מיליון דולר. מעבר לאספקת המערכת תספק מר לחברה שירותי תמיכה לתקופה של 5 שנים.  

קראו עוד בכלכליסט

בדיווח לבורסה על העסקה לא חשפה מר מי הלקוח הסופי של העסקה. כך גם מר לא דיווחה מי הקבלן המבצע (מבצע האינטגרציה) שיעבוד עם הלקוח הסופי במסגרת אספקת המערכת, אולם על פי  הערכות בשוק הגורם המבצע תהיה IBM.

המערכת של מר תשמש לאיסוף מידע וניהול חקירות בתחום חקירת הונאות הפיננסיות. האספקה עצמה תתבצע תוך 6-9 חודשים.

מר פיתחו לפני מספר שנים מערכת מודיעינית, כאשר בשנתיים האחרונות הוחלט לפתח מערכת מתקדמת מבוססת ביג-דאטה. המערכת אוגרת כמויות אדירות של מידע, מכל הסנסורים של מערכת ארגונית או כל מערכת אחרת, חלק מהחומר מובנה, חלק טקסט חופשי, וגם וידיאו. על סמך תיוגים של המידע, ניתוח וסדרי עדיפויות של הארגון מעניקה המערכת התראות לארגון.

המערכות עצמן מתאימות לגופים מודיעיניים, כמו גם לגופים פיננסיים ומסחריים. המערכת הנוכחית היא הראשונה שהותקנה ומהווה את המכירה המשמעותית הראשונה של מר. במערכת מגלים עתה התעניינות מגופים ממלכתיים באירופה ובאמריקה.

לדברי ניר למפרט, מנכ"ל מר, "בפיתוח המערכת הושקעו עד כה כ-25 מיליון שקל ואנחנו ממשיכים להשקיע בפיתוחה. החוזה נחתם עם גוף אינטגרציה בינלאומי ועם גוף ממלכתי ביטחוני במערב אירופה. זו הכרה חשובה מאוד במוצר שלנו".

ניר למפרט מנכ"ל מר ניר למפרט מנכ"ל מר ניר למפרט מנכ"ל מר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות