אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עידו מור עוזב את תפקיד מנכ"ל AM:PM - ועובר למחסני להב

עידו מור עוזב את תפקיד מנכ"ל AM:PM - ועובר למחסני להב

מור: "מחסני להב זו רשת עם פוטנציאל עצום, מיקומים טובים, וגב כלכלי חזק של חברת דן ואני מאמין שנוביל אותה להישגים משמעותיים"

19.08.2015, 21:23 | נורית קדוש

מנכ"ל רשת הסופרים העירונית AM:PM, עידו מור, הודיע על כוונתו לעזוב את תפקידו, לאחר שש שנים בתפקיד. בתקופת כהונתו הרשת פתחה 10 סניפים, החלה ביישום מודל זכיינות והתמודדה עם איום סגירת החנויות בשבתות על ידי שר הפנים הקודם, גדעון סער.

קראו עוד בכלכליסט

רשת AM:PM נמצאת בבעלות חברת דור אלון. מדוחות החברה לרבעון השני עולה, כי ההאטה בצריכת המזון בישראל באה לידי ביטוי גם בתחום חנויות הנוחות. מכירות 75 חנויות הנוחות (46 של AM:PM ו-29 של אלונית) שאינן פועלות במתחמי התדלוק של דור אלון רשמו ברבעון השני צמיחה שולית בשיעור חצי אחוז ואלו הסתכמו ב-119.4 מיליון שקל.

למרות הסטגנציה במכירות, הוביל תהליך ההתייעלות שעברה החברה לעלייה של 16.6% ברווח התפעולי בחנויות אלו שהסתכם ב-4.2 מיליון שקל. מדובר בבשורה חיובית לרוכשים פוטנציאלים, על רקע כוונת אלון רבוע כחול למכור פעילויות שונות ובהן דור אלון ובהמשך להתעניינות שהביעו גורמים שונים בחנויות הנוחות העצמאיות הפועלות תחת מותג AM:PM שבבעלות דור אלון, ובהם מייסדי הרשת האחים גל ורן בלינקס וגיא אדרי.

סניף של הרשת סניף של הרשת סניף של הרשת

בתום הרבעון השני פנתה מגה שבבעלות אלון רבוע כחול לבית המשפט המחוזי מרכז בבקשה לאישור הסדר ותוכנית הבראה. כיוון שעד אותו מועד מרבית מוצרי המזון הנמכרים בחנויות הנוחות במתחמי התדלוק ומחוצה להם נרכשו ממגה, נדרשה דור אלון בחודש שעבר להתקשר ישירות עם הספקים. בשלב זה התקשרה החברה עם כל ספקי המזון הרלוונטיים לצורך המשך הספקת מוצרים לחנויות הנוחות ולהערכת הנהלת החברה, להפסקת ההתקשרות עם מגה, לא תהיה השפעה מהותית על תוצאותיה הכספיות של החברה.

13 סניפים בפריסה ארצית

מור צפוי להתמנות בקרוב לתפקיד מנכ״ל רשת מחסני להב המונה 13 סניפים בפריסה ארצית. הרשת הוקמה על ידי אלי להב, ונמכרה בשנת 2010 לחברת דן תחבורה. עד לפני כשנה הרשת נוהלה על ידי עמיקם בן צבי, שפרש מהחברה והקים רשת חדשה. מור (39) שימש בעבר מנכ"ל קבוצת רדיו ללא הפסקה (המפעילה 3 תחנות רדיו אזוריות). בנוסף, מור מכהן כיו"ר דירקטוריון תחנת הרדיו אקו 99.

מור מסר: "אני מסיים תקופה מלאת אתגרים והצלחות ברשת am:pm. למרות הקשיים שחוות מרבית הרשתות הקמעונאיות בארץ, הצלחנו לשמור על צמיחה ורווחיות טובה לאורך השנים והמשכנו בפיתוח הרשת. אני עובר לאתגר הבא שהוא ברשת מחסני להב. זו רשת עם פוטנציאל עצום, מיקומים טובים, וגב כלכלי חזק של חברת דן ואני מאמין שנוביל אותה להישגים משמעותיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות