אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: שירות התשלומים הסלולרי של גוגל יושק מחר

דיווח: שירות התשלומים הסלולרי של גוגל יושק מחר

שירות אנדרואיד Pay נחשף לפני שלושה חודשים, ללא מועד השקה - שהתגלה עתה במסמכים פנימיים של מקדונלד'ס שדלפו לרשת. עדיין לא ברור מבנה ההשקה עצמו ומתי ייתמכו עסקים גם מחוץ לארה"ב

25.08.2015, 16:44 | רפאל קאהאן

מסמך שדלף מרשת מקדונלד'ס בארה"ב מראה שהחברה מתכוננת להציע ללקוחותיה לשלם בעזרת שירות התשלומים של אנדרואיד, Android Pay החל מה-26 באוגוסט - זאת אומרת מחר (ד'). השירות שהוכרז במהלך כנס המפתחים של גוגל לפני כשלושה חודשים, הוא התשובה שלה לשירות אפל פיי שהושק בברבעון האחרון של שנה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

במסמך שהוצג באתר אנדרואיד פוליס, מצויין שהשירות יתווסף לאפל פיי ולסמסונג פיי כפתרון תשלום אלקטרוני. לא ברור אם החברה תאפשר את השימוש בו בכל סניפיה, או שמדובר בפיילוט שיושק במספר סניפים מצומצם. כמו כן נראה שמדובר בינתיים במסעדות אמריקאיות בלבד.

האם אנדרואיד פיי יושק מחר בסניפי מקדונלד האם אנדרואיד פיי יושק מחר בסניפי מקדונלד'ס? | צילום: בלומברג האם אנדרואיד פיי יושק מחר בסניפי מקדונלד

המסמך חושף שסמסונג פיי כבר פעיל בסניפים מה-21 באוגוסט, אך נראה שמדובר בטעות כי השירות יושק באופן רשמי רק בתחילת ספטמבר הקרוב - כנראה במהלך כנס IFA. הטעות כנראה נובעת מתאריכי ההשקה של מכשירי סמסונג החדשים שזהו תאריך ההשקה הרשמי שלהם.

שירות אנדרואיד פיי מעורר עניין רב בקרב קמעונאים וחברות בעולם, בעיקר עקב הפרישה האדירה של מערכת ההפעלה של גוגל. עד כה הופעלו בעולם כמיליארד מכשירים המריצים את אנדרואיד. עם זאת, השירות יפעל ככל הנראה רק על מכשירים המצוידים בגרסה 4.4 ומעלה - כחצי מהסמארטפונים בשוק. כמו כן, לא ברור אם הוא ישולב במכשירי סמסונג בהם יוטמע השירות של היצרנית הקוריאנית.

גוגל מסרה בהכרזה שאנדרואיד פיי יהיה זמין בכ-700 אלף רשתות וחנויות, ובקרב כאלף אפליקציות ושירותים מקוונים. השירות מהווה את אחד החידושים העיקריים של החברה והוא אמור להתחרות באפל פיי שמוטמע במכשירי האייפון. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות