אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כשלואיג'י עלה על סקייטבורד ויצא לדרכים

PLAY

כשלואיג'י עלה על סקייטבורד ויצא לדרכים

המשחק מריו קארט מקבל גרסה מציאותית למדי בתוספת סקייטבורד מיוחד במינו, ביקור בפסטיבל הפוקימון היפני, רובוט סיני שמכין נודלס ומחווה רומנטית שיצאה משליטה וכללה הרבה מאוד קמח

25.08.2015, 18:43 | נמרוד צוק

1. מריו? תזכירו לי מי זה

מה אתם עושים כשמשעמם לכם? הבחור הזה אוהב לשים על עצמו את תלבושת הלואיג'י שלו, להדביק שפם מלאכותי, להתניע את הסקטבורד הסילוני וללכת להטיל אימה על הרחובות.

2. מלא קמחים של קמח

פרס שרשור הפייסבוק המופתי של השבוע האחרון הולך לפייג'-אלן וויליאמס, תושבת וויילס ובן זוגה ריצ'רד. ריצ'רד חשב שיכול להיות מצחיק לשגר לאהובתו משלוח ובו 12 סוגי קמחים (flours), לאחר שאמרה לו שהיא אוהבת לקבל פרחים (flowers). השליח של חברת טסקו תפס אותה לא מוכנה למחווה הרומנטית, שהסתיימה בפרסום רב תפוצה של המקרה על דפי הפייסבוק של החברה ושל ריצ'רד, או "האידיוט הזה" כפי שהיא מעדיפה לכנות אותו מאז.

הקמח בגני הקמח בגני הקמח בגני

3. הזמן הצהוב

מסיבה כלשהי, מתקיים ביפן דבר הנקרא "פסטיבל פיקאצ'ו", במסגרתו אפשר לצפות באנשים מבוגרים מחופשים לכוכב הפוקימונים האהוב ומבצעים ריקודי מלחים, קרנבל ברזילאי ודיסקו. חמוד וקריפי כאחד.

4. שניים סינים

שוק ההון הסיני אולי מתמוטט, אבל את רוכל הנודלס הזה זה לא מטריד כלל, כי יש לו רובוט שפורס גוש בצק לפיסות קטנות שמושלכות היישר לתוך המים הרותחים.

5. אכן, מצמרר

מציאת צורות אקראיות בעלות דמיון מצמרר למשהו אחר בדברי מאכל (שלרוב גם מוכיחות את קיומו של אלוהים, על פי פרשנויות מסוימות) אינה, כך מסתבר, תופעה ייחודית לישראל ולקבוצת הפייסבוק המופלאה "אמהות מבשלות ביחד". תושבת מדינת מיזורי, לדוגמה, נדהמה לאחרונה לגלות את פרצופו של דונלד טראמפ בחתיכת חמאה. מצמרר כבר אמרנו?

וואו, הוא באמת בכל מקום בימים אלה וואו, הוא באמת בכל מקום בימים אלה וואו, הוא באמת בכל מקום בימים אלה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות