אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זארה תשתלט על מרבית השטח שיפנה סניף המשביר בעזריאלי ת"א

זארה תשתלט על מרבית השטח שיפנה סניף המשביר בעזריאלי ת"א

ל"כלכליסט" נודע כי ג'ואי שוובל, זכיין אינדיטקס המחזיקה ברשת זארה, יפתח בחודשים הקרובים במקום את החנות הראשונה של המותג הבינלאומי סטרדיווריוס, מותג האופנה לצעירות של קבוצת הקמעונאות הספרדית

26.08.2015, 08:38 | אורנה יפת
קבוצת זארה צפויה להשתלט על השטח בן 1,800 המ"ר שתפנה רשת המשביר בקניון עזריאלי תל אביב. ל"כלכליסט" נודע כי ג'ואי שוובל, זכיין אינדיטקס המחזיקה ברשת זארה, יפתח בחודשים הקרובים במקום את החנות הראשונה של המותג הבינלאומי סטרדיווריוס, מותג האופנה לצעירות של קבוצת הקמעונאות הספרדית.

בנוסף ייפתח שוובל על השטח המתפנה חנות של מותג הצעירות ברשקה, שלא נמצא כיום בקניון, ויגדיל את השטח המסחרי של חנות זארה שפועלת בסמיכות. כל חנות במתחם תתפרס על 400–500 מ"ר.

חנות של סטרדיווריוס חנות של סטרדיווריוס חנות של סטרדיווריוס

הקניון, שמייעד את רוב החלל למותגים ספרדיים, מנסה להכניס אליו גם את מותג האופנה הספרדי דזיגוואל, של קבוצת אלפא קוסמטיקה. הקבוצה טרם החליטה אם לפתוח שם חנות של דזיגוואל או מותג התיקים לונג צ'אמפ. המותג הספרדי ספרינגפילד מקבוצת המשביר, שכבר פועל במתחם, לא יפונה מאחר שהוא תואם את תמהיל החנויות במקום.

המתחם יפונה לאחר שלוש־ארבע שנים ויהפוך למעבר ושטחים ציבוריים במסגרת הרחבת הקניון לשטח שבו פועל כיום בניין ידיעות אחרונות.

עזריאלי הסכימה לשלם 14.5 מיליון שקל דמי פינוי לקבוצת המשביר שמונה שנים לפני תום החוזה, במטרה לקלוט מותגי אופנה ספרדיים ולהיערך לתחרות מצד מתחמי אופנה עתידיים באזור: קניון TLV של גינדי, קניון בלו של קנדה ישראל וביג פאשן גלילות בצומת גלילות. מקבוצת זארה ומאלפא לא התקבלו תגובות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות