אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות בסלולרי לא מתה: מפעילה לא מוכרת מציעה מחיר קבוע של 35 שקל לקו צילום: צפריר אביוב

התחרות בסלולרי לא מתה: מפעילה לא מוכרת מציעה מחיר קבוע של 35 שקל לקו

טלזר 019, שפנתה עד היום לאוכלוסיית העובדים הזרים, מנסה להתקרב לקהל הישראלי עם חבילות שלא מתייקרות אוטומטית אחרי שנה

27.08.2015, 16:03 | אופיר דור

התחרות בשוק הסלולר לא נגמרת כך נראה בגולן טלקום. חברת התקשורת טלזר 019, שפנתה עד היום בעיקר לשוק העובדים הזרים, ממשיכה לנסות להתקרב גם לקהל הישראלי ויוצאת במחיר של קו סלולרי עם שיחות והודעות ללא הגבלה ו-3 גיגה גלישה ב-35 שקל לחודש. היתרון של התוכנית של טלזר הוא בכך שהמחיר אינו מוגבל בזמן ולא עולה לאחר שנה כמו בתוכניות אחרות. עם זאת, החברה יכולה להעלות את המחיר בשלב מסוים תוך עדכון הלקוחות בכך.

קראו עוד בכלכליסט

לא מוכר לישראלים לא מוכר לישראלים לא מוכר לישראלים

לשם השוואה וואלה מובייל, המותג המוזל של פלאפון, מציעה 35 שקל לחודש אך לאחר שנה מחיר זה עולה ל-89 שקל לכל מנוי. HOT mobile מציעה גם היא מבצע זול מאוד של שני קווים עם 3 גיגה ב-60 שקל לחודש אך גם כאן חלה התייקרות לאחר שנה.

טלזר 019 היא חברה שהוקמה כבר בסוף שנות ה-90 אך עדיין הינה שם לא מוכר בציבור הישראלי. החברה בבעלות ובניהול שלושה אחים ממשפחת סלע, שאחד מהם משמש כמנכ"ל (עזריה סלע), השני כסמנכ"ל שיווק (בעז סלע) והשלישי כסמנכ"ל טכנולוגיות (ידידיה סלע).

המשפחה ניהלה בעבר משק חקלאי ודרך העובדים התאילנדים שהעסיקה התוודעה לאוכלוסיית העובדים הזרים בישראל. בתחילה שימשה טלזר כמפעיל שיחות בינלאומי ובשנה שעברה היא גם קיבלה רישיון של מפעיל סלולר וירטואלי. רוב התוכניות שהציעה טלזר עד היום היו תוכניות פרי-פייד, כאלה שהלקוח משלם בהם מראש על השירותים דרך כרטיסי חיוג שונים. תוכניות אלו מתאימות לעובדים הזרים שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי.

אולם כאמור בשבועות האחרונים מנסה החברה להגדיל את המעורבות שלה בשוק הישראלי. במסגרת זו השיקה החברה תוכנית של ספק ותשתית אינטרנט במהירות 100 מגה במחיר אחיד של 90 שקל. חבילה מקבילה במהירות 40 מגה מתומחרת ב-83 שקל. וכעת מציעה טלזר גם תוכניות סלולר לישראלים כמו חבילה ללא הגבלה בשיחות והודעות עם 5 גיגה גלישה ב-49 שקל.

במקביל להודעה שלה אתמול כי היא בוחנת אפשרויות מכירה ובניסיון לשדר "עסקים כרגיל", יצאה גולן טלקום אתמול במבצע של קו שני ומעלה עם 10 גיגה גלישה ב-10 שקלים בלבד למשך השנה. לאחר מכן המחיר עולה ל-99 שקל. המבצע של קו שני פתוח ללקוחות שרוכשים קו במחיר 59 שקל או 99 שקל מגולן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אף פעם לא שמעתי על החברה- התקשרתי והופתעתי מהשירות
שלחתי מייל לחברה ושאלתי, עם מי הם עובדים מה שם החברה שנותנת להם שימוש שבאנטנות הרי הם רשת וירטואלית? תשובה טלפונית שקיבלתי לאחר 10 דקות - רשת אורנג' כלומר כיסוי של אנטנות של אורנג'. (הופעתי לטובה שהרי לא ציפיתי לקבל טלפון מהם, מקסימום תשובה במייל עוד 10 ימים) אגב גם בויקפדיה לא צויין ש חברת "טזלר" היא מפעיל וירטואלי - מוזר מאוד. שווה לבדוק את החברה 35 ש"ח לחודש ללא הגבלה.... עכשיו אני מבין מדוע לעובדים הזרים יש אייפון בכיס! - גם אני רוצה. :-)
רפי  |  30.08.15
4.
ל-1 - כמה משלם מיכאל גולן לטוקבקיסט להשמיץ כוולם כדי לשווק חברת פח גולן ??
האתר של גולן היה פרוץ וגרם לאלפי מנויים לחשוף פרטי האשראי בניגוד לרצונם.. גולן חברה וירטואלית שמתפארת ומשווקת את עצמה כמפעילת סלולר... גולן עושקים מנויים תמימים על קו ללא קליטה ותשלום לחבילה מראש ... גולן חבורת שקרנים ונוכלים שממשיכים לקומם עליהום על כווולם בשקרים הזויים בכדי להסתיר התנהלותם הבריונית והמזלזלת במנויים ומול משרד התקשורת בהפרת תנאי רשיון . הייתי בגולן וברחתי תוך שבוע. לא סתם גולן לא הציח לגייס כאן כמליוןמנויים במשך 3 שנים. גולן מציע קו יד 2 של סלקום עם אפסס קליטה וגלישה בקצב צב מת. האדמה בוערת תחת רגליהשרלטן מיכאל גולן שמנסה לגנוב דעת הציבור בכדי להמשיך להתקיים כאן על גב עושק פראיירים ורק פראיירים.. כל המפעל שלנו התנייד לטלזר -קיבלנו מחיר עסקי זול מגולן ואין מרוצים יותר מאיתנו.
ILIAD , מרכז  |  28.08.15
לכל התגובות