אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורסקאוט מתכוונת לגייס מאה עובדים נוספים בדרכה להנפקה צילום: אוראל כהן

פורסקאוט מתכוונת לגייס מאה עובדים נוספים בדרכה להנפקה

חברת התקשורת הישראלית-אמריקאית כבר מעסיקה כיום מאה עובדים בתל אביב ומתכוונת להכפיל את מצבת כוח האדם שלה

01.09.2015, 12:47 | מאיר אורבך

חברת פורסקאוט טכנולוגיות מתכוננת לגייס לגייס 100 עובדים חדשים בישראל בתחום טכנולוגיית הסייבר, ובכך להכפיל את גודלו של הצוות הטכנולוגי שלה בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

 אמש התראיין מנכ"ל החברה הישראלית-האמריקאית, מייקל דיססארי, לסוכנות הידיעות בלומברג, והודיע על כוונת החברה להנפיק בנאסדק במהלך 2016. על פי בלומברג, החברה מעסיקה כיום כ-500 עובדים מתוכם כמאה בישראל. פורסקאוט רושמת כיום מכירות בהיקף של 150 מיליון דולר בשנה, עם קצב גידול שנתי מרשים ועקבי של 50%.  

עובדי פורסקאוט, צילום: אוראל כהן עובדי פורסקאוט | צילום: אוראל כהן עובדי פורסקאוט, צילום: אוראל כהן

מהחברה נמסר שקצב הגידול שלה נובע מיכולתה לספק פתרונות נראות של התקני רשת.בנוסף, החברה פיתחה בשנים האחרונות יכולת לתאם שיתופי מידע בקרב ספקי שירותי אבטחת מידע צד-שלישי. בעוד שהחברה עדיין לא ציינה מה יעד הגיוס שלה בהנפקה, או מה שווי השוק המושקף לה, ההערכות בשוק מעריכות את שוויה כיום בחצי מיליארד דולר.

במהלך השנה האחרונה, הגדילה פורסקאוט את צוות הניהול ואבטחת המידע שלה. דיססארי, לשעבר נשיא חטיבת האבטחה באינטל צירף לאחרונה למועצת המנהלים של פורסקאוט את דייויד דה-וואלט, מנכ"ל FireEye ואנריקה סאלם, מנכ"ל סימנטק לשעבר. "ישראל מובילה בחדשנות באבטחת הסייבר, וכוח האדם שלה הוא ראשון במעלה בכישרון, מחויבות ותשוקה לתחום," אמר דיססארי. "שורשי הטכנולוגיה שלנו נטועים בישראל. פורסקאוט מחויבת למשרד התל אביבי שלה וליצירת מקום העבודה הטוב והמתגמל ביותר האפשרי עבור העובדים שלנו."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות