אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את הלוגו החדש של גוגל

הכירו את הלוגו החדש של גוגל

מספר שבועות לאחר שהחברה הכריזה על מבנה ארגוני חדש, הגיע הזמן גם לשינוי במיתוג. הלוגו החדש רך, ידידותי ומודרני יותר, וישולב בקרוב בכל הפלטפורמות השונות של החברה

01.09.2015, 19:25 | נמרוד צוק
שלושה שבועות אחרי שהכריזה על הארגון מחדש שלה תחת חברת-הגג אלפבית, גוגל מבצעת שינוי נוסף במותג. הפעם היא מחליפה את הלוגו הותיק והמוכר שלה, ואת סט האייקונים הנלווה ללוגו, בסט חדש של עיצובים.

קראו עוד בכלכליסט

הלוגו העיקרי שלה עדיין נשאר שם החברה באותיות בצבעי כחול, אדום, צהוב וירוק, אבל הפונט הוחלף לפונט פשוט ומודרני יותר (סאן סאריף), שמעניק לו מראה שונה מאוד מהגרסאות הקודמות.

השינוי המשמעותי ביותר הוא באייקון ה-g הכחול והמוכר, שהוחלף ב-G גדולה עשויה מארבעת הצבעים. גם אייקון המיקרופון של גוגל Now זכה בגרסה צבעונית חדשה.  

"גוגל השתנתה רבות ב-17 השנים האחרונות, ממגוון המוצרים שלנו ועד למראה והתחושה שלהם, ועתה החלטנו לבצע שינוי נוסף. למה אנו עושים זאת? בעבר גוגל היתה יעד אחד שאתה מגיע אליו מהתקן אחד - המחשב האישי שלך. כיום, המשתמשים שלנו מתחברים אלינו באמצעות מגוון גדול של התקנים, אפליקציות ופלטפורמות. אתה מצפה מגוגל לסייע לך בכל מקום בו אתה נמצא, לא משנה אם זה מהטלפון הנייד, הטלווויזיה, השעון, לוח המחוונים ברכב או ה-PC. היום אנו משיקים משפחה חדשה של לוגואים וזהויות שאמורה לשקף את המציאות החדשה הזו", כתבה החברה בפוסט.

הפוסט הרשמי כלל גם סרטון קצר שסוקר את התפתחות החברה והשפה העיצובית שלה, שבו ניתן לשמוע בעיקר את קולו את סונדאר פיצ'אי, המנכ"ל החדש של החברה. בנוסף, גוגל העלתה דודל חדש לאתר החיפוש שלה שחוגג את השינוי ומציג אנימציה קצרה המדגימה את ההבדלים בין הלוגו החדש לישן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות