אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד פלאפון משבית את תיקון המכשירים וחלק ממערך שירות הלקוחות צילום: טל כהן

ועד פלאפון משבית את תיקון המכשירים וחלק ממערך שירות הלקוחות

העובדים מממשים את סכסוך העבודה עליו הכריזו לפני חודש לאחר שלטענתם ההנהלה מתעלמת מטענותיה וממשיכה בהרחבת תופעת עובדי הקבלן והצבת יעדים לא ריאליים לעובדי מחלקת המכירות

03.09.2015, 14:13 | אופיר דור
ועד העובדים בפלאפון מממש את סכסוך העבודה עליו הכריז לפני חודש והחל בהשבתת חלק ממחלקות החברה. יו"ר הוועד, ברק לוי, הורה אתמול לעובדי המרכז הלוגיסטי באיירפורט סיטי לסיים את עבודתם בשעה 16:00. כמו כן החליט הוועד לא להוציא מהמרכז מכשירים ניידים לאחר תיקון. בנוסף לוי הורה להשבית את אחת ממחלקות שירות הלקוחות בפלאפון.

קראו עוד בכלכליסט

היום (ה') נערך כינוס הסברה בבית פלאפון בגבעתיים בנוכחות מאות עובדי המטה בחברה. בכנס השתתפה גם חברת הכנסת מיכל בירן (המחנה הציוני), המלווה את החברה. הצעדים בהם נוקט הוועד חריפים כיוון שהם פוגעים בשירות שנותנת החברה ללקוחותיה, וממנו למעשה היא מתפרנסת.

על פי הוועד, הצעדים באים לאור הוצאת שירותים שביצעה מחלקת הנדסה למיקור חוץ על ידי ההנהלה. כמו כן הוועד מתנגד להכנסת משווקים מורשים, שאינם עובדי החברה, למערך המכירות של החברה. בוועד טוענים כי ההנהלה מציבה בנוסף יעדים לא ריאליים לעובדי מחלקת המכירות בחברה ומוציאה עבודה מהמרכז הלוגיסטי לגורמים פרטיים.

הפגנת עובדי פלאפון (ארכיון), צילום: עמית שעל הפגנת עובדי פלאפון (ארכיון) | צילום: עמית שעל הפגנת עובדי פלאפון (ארכיון), צילום: עמית שעל

לדברי לוי, "הגיע הזמן לעבור מדיבורים למעשים. כבר חודש שלם אנחנו נתקלים בסחבת מצד הנהלת פלאפון ובחוסר רצון כן ואמיתי לדון בנושאים הבוערים לנו כמו מיקור חוץ ותופעת עובדי הקבלן שרק הולכת ומתרחבת".

בשבוע שעבר נפגשו לוי ויו"ר הוועד בסלקום מיה יניב עם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר והממונה על הגבלים עסקיים דיויד גילה, שפרש מאז. לוי ויניב, ביחד עם ח"כ בירן, הביעו התנגדות נחרצת להקמת תאגידים חיצוניים שינהלו את שיתוף הרשתות בין חברות הסלולר.

על הפרק עומד הסכם שיתוף הרשתות בין סלקום לגולן טלקום, שעדיין לא אושר על ידי משרד התקשורת. כמו כן פלאפון ניהלה משא ומתן להקמת רשת משותפת עם חזי בצלאל, בעלי אקספון 018. לוי ויניב מתנגדים להוצאת עובדים מסלקום ופלאפון שיעברו להיות מועסקים בתאגיד החיצוני במעמד של עובדי קבלן. לדבריהם אין טעם בהקמת תאגיד חיצוני, כיוון שאקספון וגולן טלקום בכל מקרה אינן מביאות עובדי הנדסה משלהן אל התאגיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות