אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

IFA 2015

חם מהתנור: מוטו 360, דור שני

כשהופיע בתחילת השנה, השעון החכם של מוטורולה נראה כפורץ דרך אמיתי. בדקנו את יורשו זמן קצר לאחר שנחשף וגילינו שלמעט אפשרויות עיצוב השעון וחלוקה לשני דגמים, אין בו יותר מדי חידושים

06.09.2015, 18:02 | עומר כביר, ברלין

למוטורולה שמור מקום של כבוד כחברה הראשונה שהציגה שעון חכם בתצורה עגולה. מאז הכריזה החברה על השעון הראשון לפני כשנה וחצי, כמעט כל יצרנית שעונים חכמים אחרת מיהרה לחקות אותה.

קראו עוד בכלכליסט

עכשיו חוזרת החברה עם הדור השני של המוטו 360. האם יש כאן עוד פריצת דרך בתחום העיצוב? בדקנו אותו כדי לגלות.

במבט ראשון, השעון לא עבר שינויים מהותיים: הוא קצת יותר דק ופני השעון תופסים חלק גדול יותר מגופו - יותר משל המתחרים. החברה מציעה אותו עם מגוון רצועות מתכת, עור ופלסטיק ואף בדגם שעיצובו נועד לפנות במיוחד לנשים. 

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: מוטורולה מוטו 360, דור שני (9 תמונות)

בדומה לסמארטפוני מוטורולה, גם את המוטו 360 החדש ניתן לעצב בעצמכם באתר החברה ולהזמינו משם, מה שנותן אפשרות בחירה שאין לרוב המתחרים. בפועל, השעון הוא אותה הגברת בשינוי אדרת; מערכת ההפעלה היא עדיין אנדרואיד Wear המעצבנת והמוגבלת, אין תוספות תוכנה מיוחדות שמשפרות את חוויית השימוש וקשה להבדיל בינו ובין שעונים חכמים עגולים מתחרים.

שעון מוטורולה החדש, בשני דגמיו שעון מוטורולה החדש, בשני דגמיו שעון מוטורולה החדש, בשני דגמיו

בשורה התחתונה, הדור החדש של המוטו 360 נאה ומעוצב במגוון סגנונות שמתאימים לידיים מכל הסוגים ויש לו את כל מה שאפשר לצפות משעון חכם. אבל הוא כבר לא פורץ דרך ומלהיב כמו הדור הקודם שלו.

בלי ממשק משתמש יוצא דופן (למשל, הקראון הדיגיטלי של אפל, החוגה של סמסונג או הממשק האלגנטי של LG), המוטו 360 הפך לעוד מכשיר בשורה ארוכה של מכשירים. יש לקוות שמוטורולה - תחת הנהלת לנובו - תשכיל לשדרג את השעון בדורות הבאים שלו, להוסיף לו רכיבי תוכנה ולהתבלט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות