אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצוקת הדיור בלונדון: מחסן זעיר בתוך דירה מושכר ב-530 ליש"ט לחודש צילום: spareroom.co.uk

מצוקת הדיור בלונדון: מחסן זעיר בתוך דירה מושכר ב-530 ליש"ט לחודש

מיטה בפינה של חלל משותף פורסמה כחדר להשכרה. "אין שם מקום לתזוזה, המזרן נשען על הקיר של הצריף, והחלונות נחסמו", סיפר מתעניין שהגיע לראות את הדירה

06.09.2015, 17:34 | שירות כלכליסט

ג'ו פדוצ'י הופתע לגלות שהחדר להשכרה שבא לראות בלונדון הוא בעצם מיטה שהכניסו למחסן בפינה של חלל משותף.

פדוצ'י (22) הגיע למקום במסגרת חיפושיו אחר דירה שתהיה לו קרובה לעבודה. "צחקתי כל הדרך חזרה לרכבת התחתית", סיפר לאחר מכן לטלגרף. לדבריו, מדובר היה במזרן שנזרק בתוך צריף גינה מקורה, שאף השחירו את החלונות שלו. "לא האמנתי למראה עיניי. אין שום סיכוי שאסכים לשלם 530 ליש"ט (3,200 שקל) בחודש על זה", הוסיף. לדבריו, אין שם שום מקום לתזוזה. "המזרן נשען על הקיר של הצריף, והחלונות נחסמו. למען האמת, לקח לי זמן להבין שהם מתכוונים לזה. אפילו לא שאלתי מה הסיפור, והבחור שהראה לי את הפינה התנהג כאילו זה נורמלי".

ספה משותפת, צילום: spareroom.co.uk ספה משותפת | צילום: spareroom.co.uk ספה משותפת, צילום: spareroom.co.uk

פדוצ'י המשיך וסיפר שלא הייתה שם שום פרטיות, מכיוון שהצריף ממוקם בפינה של חלל משותף, כך שאנשים אחרים יעברו שם כל הזמן. "צחקתי לעצמי כל הדרך חזרה לרכבת. אני לא מאמין שלאנשים יש את התעוזה לפרסם את זה כאילו מדובר בחדר". במודעה, נכתב כי השכירות של החדר ברחוב סומרפורד עומדת על 480 ליש"ט בחודש, ועוד 50 ליש"ט עבור החשבונות המשותפים עם שלושת השותפים האחרים בדירה.

"זהו החדר הגדול ביותר בבית, וכולל ספה שפירושה שתחלקו אותה עם שאר השותפים לפעמים", נכתב במודעה. "אנחנו מחפשים שותף נוח שלוקח דברים בקלות, שיהיה חברותי, פתוח ויצירתי". על אף הפיתוי פדוצ'י החליט לוותר על התענוג. "קיבלתי עבודה חדשה בארגון צדקה ואני מחפש מקום שארצה להישאר בו לזמן מה, ככה שלא נראה לי שזה מתאים לי כרגע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות