אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הערכה: האייפון 7 יהיה דק כמו אייפוד טאצ'

הערכה: האייפון 7 יהיה דק כמו אייפוד טאצ'

העולם נערך לחשיפת האייפון 6s בהמשך השבוע, אך כבר יש מי שמסתכל על היורש שלו: לטענת חברת KGI, שנחשבת אמינה מאוד בחיזוי תצורות המוצר של אפל, הדור הבא של הטלפון יהיה בעובי של כשישה מ"מ ובעל רזולוציית תצוגה נמוכה יחסית

07.09.2015, 12:35 | רפאל קאהאן

האייפון 7 צפוי להיות בעובי שבין 6 ל-6.5 מ"מ, כך טוען אנליסט בכיר מחברת KGI, שמבסס אותה על מקורות במערכי הייצור בסין. החברה נחשבת לאמינה מאוד ועד כה דייקה בהערכותיה בנוגע למכשירי אפל לדורותיהם.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, צופים ב-KGI שאפל תבחר לתת לטלפון רזולוציית תצוגה נמוכה ביחס לשוק, תוך שימת דגש על ממשק ועיצוב ולא על מילות באז כ-QHD.

חברת המחקר מעריכה שאפל תרחיב את פיתוח מנגנון זיהוי עוצמת הלחיצה, שכבר קיים בכמה ממוצריה וצפוי להיכלל באייפון 6s שייחשף השבוע. ייתכן שבעתיד תשפיע זיהוי עוצמת הלחיצה על הממשק של iOS עצמה - נניח, לפונקציות כהרחבת נתונים או פתיחת תפריטים.

אייפון 6. הדורות הבאים יהיו דקים ממנו משמעותית אייפון 6. הדורות הבאים יהיו דקים ממנו משמעותית אייפון 6. הדורות הבאים יהיו דקים ממנו משמעותית

העובי הצפוי של האייפון 7 יעמיד את המכשיר בין האייפד אייר דור שני לבין האייפוד טאץ' האחרון. לטענת מומחים מדובר בשינוי שיורגש היטב בכיסם של המשתמשים. הנטייה של אפל היא לנסות להרזות את המכשירים החדשים שלה - כך עשתה עם המקבוק האחרון וכך גם כנראה היא תעשה עם האייפד אייר הבא.

אפל צפויה לחשוף מספר רב של חידושים באירוע שיתקיים בערב יום ד' הקרוב. האירוע יסוקר ב"כלכליסט" בדיווח חי ומתעדכן. בין השאר, ייחשפו בו סמארטפוני האייפון 6s והאייפון 6s פלוס, דור חדש לאפל TV ולפי הערכות, גם דגם חדש לאייפד. ואולם, יתכן שאפל תמתין עם חשיפת הטאבלט החדש לאירוע שתערוך באוקטובר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות