אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש חיים אחרי פשיטת הרגל: 50 סנט בונה בית חדש באפריקה צילום: רויטרס

יש חיים אחרי פשיטת הרגל: 50 סנט בונה בית חדש באפריקה

הראפר העלה לחשבון האינסטגרם שלו סרטון בו מוצג הבית שמוקף עצים טרופיים, וכולל בריכת שחייה ואזור מרוצף נרחב. "אני הולך לעשות את מסיבת חנוכת הבית המטורפת ביותר", כתב

07.09.2015, 13:30 | שירות כלכליסט

הראפר 50 סנט אמנם הכריז לאחרונה על פשיטת רגל, אך זה ככל הנראה לא מפריע לו לבנות בית חדש דווקא באפריקה, אותו חשף ביום שבת בחשבון האינסטגרם שלו. "הבית שלי כמעט מוכן באפריקה", הוא כתב ליד סרטון שמראה את צידו החיצוני של הבית. "אני הולך לעשות את מסיבת חנוכת הבית המטורפת ביותר. פרטים בהמשך. יש לי חיים טובים".

קראו עוד בכלכליסט

הבית החדש באפריקה, צילום: 50cent/instagram הבית החדש באפריקה | צילום: 50cent/instagram הבית החדש באפריקה, צילום: 50cent/instagram

בסרטון מוצג בית בצבעי חום ולבן הכולל שתי קומות ומוקף בעצים טרופיים. בהמשך נראים עובדים בבנייה והתמונה חולפת על פני בריכת שחייה של מים ירוקים ואזור מרוצף נרחב. עם זאת, הוא לא חשף היכן באפריקה הוא בונה את הבית, או כיצד שילם על בנייתו. האחוזה הזו עשויה להיות התגובה שלו לשורה של פסיקות של בית המשפט בארה"ב נגדו, ביניהן תשלום פיצויים בגובה של 7 מיליון דולר לאישה שהפיץ קלטת סקס בכיכובה ללא רשותה, ותשלום של 17 מיליון דולר לסליק אודיו לאחר שנקבע כי החברה של 50 סנט העתיקה מהם עיצוב של אוזניות. בעקבות זאת, הוא הכריז ביולי על פשיטת רגל.

במקביל, 50 סנט מנסה למכור אחוזה בקונטיקט בשווי 8.5 מיליון דולר, שהייתה בעבר בבעלותו של המתאגרף מייק טייסון. האחוזה כוללת 22 חדרים ו-50 סנט מוכן גם להשכיר אותה, אך בינתיים ללא הצלחה, לכן ביקש הראפר מבית המשפט אישור לשלם 72 אלף דולר בחודש על תחזוקה והוצאות הנכס. העלויות הללו כוללות תשלום משכנתא, גינון, חשבונות חשמל, אינטרנט, כבלים ומים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות