אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלית בן שמחון תובעת 1.47 מיליון שקל מפרסום מגזרים צילום: עמית שעל

גלית בן שמחון תובעת 1.47 מיליון שקל מפרסום מגזרים

המנכ"לית היוצאת של משרד הפרסום מגזרים תובעת ממנו ומבעליו פיצוי בטענה להלנת שכר, היעדר הודעה מוקדמת, דמי הבראה וקופה קטנה

09.09.2015, 08:38 | אורנה יפת

המנכ"לית היוצאת של משרד הפרסום מגזרים גלית בן שמחון תובעת 1.47 מיליון שקל מהמשרד ומבעליו ירון ברנהולץ בטענה להלנת שכר, פיצויי פיטורים היעדר הודעה מוקדמת, דמי הבראה והוצאות קופה קטנה.

בן שמחון, שעמדה בראש המשרד בשנתיים האחרונות, טוענת בין השאר כי לא קיבלה שכר עבור חודשים יוני ויולי 2015, שבכל אחד מהם היתה אמורה לקבל 94,400 שקל, והוצאות קופה קטנה שהצטברו ליותר מ־35 אלף שקל.

עוד דורשת בן שמחון תשלום של יותר מ־280 אלף שקל על היעדר הודעה מוקדמת.

בן שמחון גם התלוננה על אי מתן אפשרות לשפר את האסטרטגיה העסקית והשיווקית של החברה.

בתביעה, שהוגשה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, נחשף כי שכרה עמד על 60 אלף שקל לחודש הראשון עבור 60% משרה ועל 80 אלף שקל מהחודש השני עבור 80% משרה. טענתה היא שבפועל היא עבדה יותר מ־100% משרה.

 

גלית בן שמחון, צילום: עמית שעל גלית בן שמחון | צילום: עמית שעל גלית בן שמחון, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
היה רק דבר אחד שהפתיע את כל עובדי מגזרים בתקופתה:
איך הבעלים חיכו עד עכשיו עד שפיטרו אותה .האישה הזו היא רוח וצלצולים. אלופה ביח"צ עצמי שאין דבר וחצי דבר מאחוריו. בלתי מקצועית, לא מבינה מציאות שיווקית, לא מבינה בניהול, יהירה, גסה,רודה בעובדים, מזלזלת בלקוחות וספקים ומוכרת סיפורים על ימין ועל שמאל. היא חושבת שהיא חכמה אבל יש לה אפס ידע שיווקי ופרסומי. אוהבת את טייטל המנכ"לית אבל לא לעבוד, ובד"כ טוב שהיא עצלה כי היא רק הורסת את מאמצי העובדים שלה. הכניסה את מגזרים ליותר חובות ממה שהיתה בהם קודם, ועיקר האשמה עליה. שומר נפשו ירחק. שתהיה לכולם שנה טובה ועבודה רק עם אנשים טובים
עעובדת מגזרים לשעבר  |  14.09.15