אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחפש כרום ופיירפוקס בדפדפן של מיקרוסופט? שקול שנית

מחפש כרום ופיירפוקס בדפדפן של מיקרוסופט? שקול שנית

ענקית התוכנה לא מוכנה לוותר בקלות על משתמשי דפדפן Edge של ווינדוס 10: גולשים שיחפשו דרכו דפדפן אחר להורדה, יקבלו הודעה שתסביר להם על מעלות אדג' בתחומי המהירות, היציבות והאבטחה

09.09.2015, 11:40 | הראל עילם

למיקרוסופט נמאס מהבדיחה הישנה, לפיה אינטרנט אקספלורר טוב רק כדי להוריד דרכו דפדפן אחר ככרום ופיירפוקס: היא השיקה קמפיין שנועד לשפר את סיכויי ההצלחה של הדפדפן האחרון שלה, אדג'.

קראו עוד בכלכליסט

לפי דיווח של VentureBeats, כשמחפשים באדג' chrome או firefox, מקבלים בתוצאות החיפוש הסבר מפורט לפיו עדיף לא לעבור למתחרים.

מיקרוסופט מנסה להתנער מהתדמית של האקספלורר מיקרוסופט מנסה להתנער מהתדמית של האקספלורר מיקרוסופט מנסה להתנער מהתדמית של האקספלורר

גולשים שיחפשו את המתחרים הגדולים (אך לא מתחרים קטנים יותר, כדפדפן אופרה) יקבלו הודעה שתוביל לדף נחיתה של מיקרוסופט. בו מציגה החברה את יכולותיו - בראשן מהירות ויציבות, סנכרון עם מערכת ההפעלה הקולית קורטנה וסוגיות אבטחה. מבדיקת "כלכליסט" נראה כי ההתראה מופיעה אך ורק בפעם הראשונה שהמשתמש מחפש עבור מונחי החיפוש הללו - ובשלב זה רק בארה"ב.

מנוע החיפוש בינג והדפדפן אדג' הם בחירות המחדל של מערכת ההפעלה החדשה, ווינדוס 10. מיקרוסופט פיתחה את אדג' במיוחד עבור ווינדוס 10, והוא אמור להתחרות ישירות מול כרום ופיירפוקס. עם זאת, מיקרוסופט גם שילבה את אינטרנט אקספלורר הוותיק במערכת ההפעלה למקרים של בעיות תאימות לאתרים ושירותים מקוונים ישנים. בפועל, בדיקות של הדפדפן גילו שהוא אכן מהיר ויציב כפי שמיקרוסופט הבטיחה - אך ככל הנראה שיהיה עליה להשקיע לא מעט כדי שהתדמית האיומה של אינטרנט אקספלורר לא תדבק באדג'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות