אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית ראשון לציון תגריל דירות לזוגות צעירים ב-916 אלף שקל צילום: עמית שעל

עיריית ראשון לציון תגריל דירות לזוגות צעירים ב-916 אלף שקל

ההגרלה תבוצע במתווה של דיור בר השגה ותכלול 26 דירות בנות שלושה חדרים לבני העיר, בפרויקט של חברת צבי צרפתי בדרום מזרח העיר במחיר הנמוך ב-25% ממחיר השוק

09.09.2015, 12:16 | דותן לוי

עיריית ראשון לציון תגריל בהגרלה פומבית 26 יחידות דיור קטנות, בנות 3 חדרים לבני העיר. מדובר בדירות בפרויקט של היזם צבי צרפתי בשכונת כלניות הממוקמת בדרום-מזרח העיר. הדירות יימכרו לזכאים בהתאם להגדרות העירייה בעלות מופחתת ב-25% ממחיר השוק, כלומר החל מ-916 אלף שקל.

במסגרת המתווה שנרקם בעיר על ידי ראש העיר, דב צור, והמשנה לראש העירייה ומחזיק תיק הנוער והצעירים דורון אוזן, יזם הפועל בעיר יקבל אישור לתוספת יחידות דיור בתנאי שכל יחידות הדיור הנוספות יהיו יחידות דיור קטנות אשר יימכרו לצעירי העיר במחיר הנמוך ב-25% ממחיר השוק.

קראו עוד בכלכליסט

פרויקט דומה של 60 יחידות דיור בנחלת יהודה שווק לפני כשנה וחצי וזכה לביקוש רב, כאשר 240 בקשות הוגשו להשתתף בהגרלה. הפרויקט הנוכחי נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ובנוסף אליו צפויים לצאת להגרלה בחודשים הקרובים שני פרויקטים נוספים – 40 יחידות דיור בנחלת יהודה ו-18 יחידות דיור במרכז העיר.

הבנייה בנחלת יהודה בראשל"צ (ארכיון). פרויקט דומה, צילום: עמית שעל הבנייה בנחלת יהודה בראשל"צ (ארכיון). פרויקט דומה | צילום: עמית שעל הבנייה בנחלת יהודה בראשל"צ (ארכיון). פרויקט דומה, צילום: עמית שעל

כאמור, יחידות הדיור המוצעות הן דירות בנות 3 חדרים, בשטח של 65 מ"ר, כולל מרפסת של כ- 12 מ"ר. הדירה כוללת חנייה פרטית תת-קרקעית. הזוכים מחויבים להתגורר בדירה לתקופה שלא תפחת מ-4 שנים, וכן יתחייבו שלא לבצע כל עסקת מכירה או השכרת הדירה בתקופה זו. בהגרלה יועמדו למכירה 21 דירות המיועדות למשקי בית: נשואים, ידועים בציבור, אם או אב חד הוריים - עם ילדים שגיל אחד המועמדים בן 40-21 שנים, ולהם לפחות ילד אחד מתחת לגיל שמונה עשרה, או זוגות נשואים ללא ילדים, שגילו של אחד המועמדים הוא בין 21 ל- 40 שנים. 5 דירות יועמדו למכירה ליחידים: רווקים, גרושים או אלמנים שגילם נע בין 28 ל-40.

כמו כן, המועמדים צריכים להוכיח כי אין להם ולא הייתה להם בעבר דירה בבעלות. על אחד מבני הזוג להיות תושבי העיר בעשר השנים האחרונות, או בחמש השנים האחרונות, ככל שמדובר בעולה חדש, או שאחד מהורי המועמד עומד בתנאים אלה.

צור אמר על הפרויקט, "אני רוצה שלצעירי ראשון תהיה האפשרות להמשיך ולהתגורר בעיר, לבנות בה את חייהם ולהקים בה את משפחתם. זו משימה מרכזית על שולחני. אנחנו לא מחכים לצעדי הממשלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות