אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש עיריית ר"ג לשעבר הגיש ערעור לעליון על הרשעתו בשוחד צילום: אוראל כהן

ראש עיריית ר"ג לשעבר הגיש ערעור לעליון על הרשעתו בשוחד

צבי בר ערער על הרשעתו בעבירות שוחד ועל העונש שהוטל עליו - 5.5 שנות מאסר. כמו כן, הוא מבקש לעכב את תחילת ריצוי העונש. בר הורשע בין היתר כי קיבל 2 מיליון שקל מקבלנים בעיר

09.09.2015, 14:23 | תומר גנון
ראש עיריית רמת גן לשעבר, צבי בר, הגיש היום ערעור לבית המשפט העליון על הרשעתו בעבירות שוחד ועל העונש שהוטל עליו – 5.5 שנות מאסר. כן מבקש בר לעכב את תחילת ריצוי העונש שנקבע לסוף החודש.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הכרעת הדין של שופט בית המשפט המחוזי, צבי גורפינקל, בר קיבל 2 מיליון שקל מקבלנים שהיו להם אינטרסים בעיר. הוא הורשע בנוסף בעבירות של הלבנת הון, מרמה והפרת אמונים ושיבוש מהלכי משפט, אך זוכה ממספר עבירות של מרמה והפרת אמונים. יזמי הנדל"ן שהואשמו ביחד עם בר הורשעו במתן שוחד לטובת קידום הפרויקטים שלהם ברחבי העיר.

צבי בר, ראש עיריית רמת גן לשעבר, צילום: אוראל כהן צבי בר, ראש עיריית רמת גן לשעבר | צילום: אוראל כהן צבי בר, ראש עיריית רמת גן לשעבר, צילום: אוראל כהן

במסמכים שהוגשו היום לבית המשפט העליון, טוענים עו"ד נבות תל צור והשופטת בדימוס עו"ד שרון קיסר כי "הכרעת הדין משופעת בממצאים עובדתיים התומכים בגרסת ההגנה". עוד נטען בערעור כי "בית המשפט עשה שימוש נרחב בהנחות, תמיהות, חשדות והשערות, כתחליף לראיות של ממש, באופן שאינו מתיישב עם אמות המידה הנדרשות להוכחת האשמה בפלילים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות