אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליצמן: "אם בתי החולים לא יספקו MRI בזמן, שיעבדו 24 שעות" צילום: אלכס קולומויסקי

ליצמן: "אם בתי החולים לא יספקו MRI בזמן, שיעבדו 24 שעות"

שר הבריאות חזר והודיע כי מיד אחרי ראש השנה "אני הולך לפרסם מספר טלפון ומי שמחכה יותר משבועיים ל-MRI שיתקשר"

09.09.2015, 15:47 | עמיר קורץ

"אין מצב שאנשים יחכו ל-MRI כל כך הרבה. מיד אחרי ראש השנה אני הולך לפרסם מספר טלפון ומי שמחכה יותר משבועיים שיתקשר, כבר סידרתי מזכירה וחדר. ואם בתי החולים לא יספיקו שיעבדו 24 שעות ואם לא יספיקו שיקומו שעה קודם בבוקר", כך אמר שר היום (ד') הבריאות יעקב ליצמן בכנס "קולקטיב אימפקט" של שיתופים שנערך בבית יהושע.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי ליצמן,"הייתי יו"ר ועדת הכספים 3 פעמים, אני מכיר תקציבים ואיך הדברים עובדים. כשנכנסתי לתפקיד התמודדנו עם הבעיות. הבאתי מנכ"ל שמכיר את האוצר טוב מאוד, ולא עזרו לאוצר תירוצים, הם לא יכלו להתמודד מולנו ובפעם הראשונה עשינו שינוי בתקצוב בתי החולים ותקצוב קופות החולים".

הוא התחייב כי כי "עד 1 בינואר 2017 רפורמה בסיעוד שאנשים לא יצטרכו ללכת לכיס של הילדים".

לדברי ליצמן, "בשורה התחתונה מערכת הבריאות היא מערכת טובה. אני בעד שר"פ וכולם נגדי, אני בודד במערכה. אבל כך גם הייתי בנושא טיפולי שיניים לילדים שהצלחתי להכניס. יש מה לתקן במערכת, אני בעד להגדיל ולשפר את המערכת הממשלתית שגם החלשים יקבלו טיפול שיויוני גם בפריפריה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לרענן לכבוד השר
לפני שאתה יוצא בהצהרות אנא בדוק את העובדות .בתי החולים מעצם הוויתם עובדים 24 שעות .בבתי החולים מועסקים עובדים ולא עבדים במקרה שלא ידעת ואם ברצונך שאדם יעבוד הוא אמור גם לקבל שכר על כך (לא מתנדבים לעבודה של 24 שעות) . כדי להפעיל ציוד 24 שעות יש צורך במפעילים (הדבר כרגע די חסר) אז אל תצא בהכרזות פופוליסטיות שלא לצורך .בדוק תגמל תגבר וטפל בשורש המיכשלה והיא החוסר/זילות בטכנאי הרנטגן ותראה תוצאות בהתאם !
אבי  |  09.09.15
לכל התגובות