אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אופנת הגלישה קוויקסילבר הגישה בקשה להגנה מפני נושים

חברת אופנת הגלישה קוויקסילבר הגישה בקשה להגנה מפני נושים

בשנה שעברה איבדה קוויקסילבר 13% מהמכירות ורשמה הפסד נקי של 309.4 מיליון דולר. החברה דיווחה לביהמ"ש בארה"ב כי צברה חובות של 826 מיליון דולר

09.09.2015, 19:16 | אורנה יפת

חברת אופנת הגלישה קוויקסילבר הגישה בקשה לפשיטת רגל (צ'פטר 11). החברה, המפעילה רשת קמעונאית ברחבי העולם, פנתה בעניין לבית המשפט במדית דלוואר, ארה"ב, על פי פרסומים באתרים זרים, קוויקסילבר זקוקה למימון של 175 מיליון דולר כדי להתאושש.

החברה מקליפורניה מפעילה 700 חנויות ברחבי העולם. היא הוקמה במקור באוסטרליה בשנת ב-1969. מלבד אופנת גלישה משווקת החברה חליפות צלילה וקסדות. כמו מותגי גלישה אחרים ובהם בילבונג ופסיפיק סאנוור אוף קליפורניה, נהנתה גם קוויקסילבר מטרנד אופנת הגלישה ששטף את עולם האופנה בסוף שנות ה-90 תחילת שנות ה-2000. כמו המותגים המתחרים, גם קוויקסילבר גייסה לשורותיה ספורטאים עימם שיתפה פעולה והעניקה חסויות לתחרויות גלישת גלים.

תמחור מותגי הגלישה גבוה יחסית ועל פי הפרסומים, קוויקסילבר לא הצליחה בשנים האחרונות להתמודד עם התחרות שנוצרה בעיקר מצידה של H&M ומותגי אופנה מוזלים שמושכים אליהם את הצרכנים באמצעות מחירים זולים ואופנתיים.

בשנה שעברה איבדה קוויקסילבר 13% מהמכירות ורשמה הפסד נקי של 309.4 מיליון דולר. החברה דיווחה לבית המשפט כי צברה חובות בהיקף של 826 מיליון דולר.

מוצרים של קוויקסילבר מוצרים של קוויקסילבר מוצרים של קוויקסילבר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות